Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Idź. Znieczulenia są specjalne nic nie zaszkodzi dzidzi. A to bardzo ważne w ciąży żeby pilnować ząbków. Także idź. Gorsze dla dzidzi sa niewyleczone zeby czy stany zapalne. Także wszystkie was zachęcam do kontroli w każdym trymestrze.To podpowiedz mi bo jutro mam wizytę i dwa zeby do zrobienia ze znieczuleniem, niby tym dla ciężarnych. Bije się z myślami czy iść czy nie iść [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
Dziękuję, uspokoilas mnie [emoji8][emoji8]Idź. Znieczulenia są specjalne nic nie zaszkodzi dzidzi. A to bardzo ważne w ciąży żeby pilnować ząbków. Także idź. Gorsze dla dzidzi sa niewyleczone zeby czy stany zapalne. Także wszystkie was zachęcam do kontroli w każdym trymestrze.
Skaling dla kobiety w ciąży nie jest szkodliwy. Ale dla mnie jako operatora bo trzymam to urządzenie w ręku i te wszystkie drganie przechodzą na mnie.mi wczoraj robiono skaling i dr powiedziała mi, że ciąża nie jest przeciwwskazania do tego. Przestraszylas mnie teraz... Ja pracuje w szpitalu i ultradźwięki i inne pola mam za ścianą![]()
Masakra, naprawdę Ci współczuję... Ja już potrafię obejść się bez antybiotyku.. Bo poprostu nauczyłam się wyciągać te korki, które powodują zapalenia i jak wyjme to zapalenie schodzi... Ale myślę, że laryngolog przeplucze Ci ucho i da ten antybiotyk. Ból ucha to taki ból, że porodów przy nim to pikuś.
Ahaaaa no to już mię uspokoiłasSkaling dla kobiety w ciąży nie jest szkodliwy. Ale dla mnie jako operatora bo trzymam to urządzenie w ręku i te wszystkie drganie przechodzą na mnie.
No ja juz mam na szczęście wszystko ogarnięte po pierwszej ciąży (dopiero ostatnio skończyłam) teraz kontrola za pół roku.Idź. Znieczulenia są specjalne nic nie zaszkodzi dzidzi. A to bardzo ważne w ciąży żeby pilnować ząbków. Także idź. Gorsze dla dzidzi sa niewyleczone zeby czy stany zapalne. Także wszystkie was zachęcam do kontroli w każdym trymestrze.
Juz?? Ja nie ide.. zamierzam pracowac najdluzej jak sie da chocby do poroduCzy idziecie na l4 po pierwszej wizycie?
Zależy od lekarza, mój powiedział że skoro nie mam problemów z plamieniami to mi nie przepisze bo nie ma potrzeby hmmm [emoji848][emoji848]Dziew zyny jest szansa ns brania tej luteiny skoro nie plemię?? Jak myślicie???