Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
A ja dzis tez jednak wezme luteine, mam dopochwowo... Wole miec świadomość, ze zrobilam wszystko co moglam...
Mi tutaj dzisiaj nie dali, w Polsce to od razu z recepta bym wyszla. A tu dopiero w sobote ide do Pl lekarki.Dokladnie. Ja na izbie przyjęć dostałam w zastrzyku coś podobnego jak pojechałam z plamieniami żeby szybciej dotarło do krwi i po 4 dniach plamienia ustaly. Przez pierwsze dwa dni brałam podwójna dawkę
Właśnie pobrałam sobie tą apkęJa mam we FLO opcje ciąży mnogiej Zobacz załącznik 989542
Powtórzę to, co dziewczyny pisały, mogłaś mieć późną owulację, ja miałam ponoć w okolicach 22 dc ...i internetów też nie czytaj, szkoda się stresować. Luteina/duphaston nie zaszkodzi, tylko potem dbaj o ciągłośćDlatego pytaly czy jestem pewna daty ostatniej miesiaczki. Ale na bank to byl 15.05.
Ja mam duphaston. Ale w 1 ciąży też długo brałam pierw duphaston, potem duphaston i luteinę jednocześnie.A czy któraś z was ma przepisania luteine?
Brawo!Hej dziewczyny więc mogę już oficjalnie powiedzieć że termin na lutego . Wizyta miała być 10 Ale dziś musiałam pójść i oto jak już widać malutki Ale jest .![]()