reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej dziewczyny,
Czytam Was juz od jakiegoś czasu, ale nie mogłam sie zdecydować czy do styczniowek czy tutaj? o_O Termin mam na 31/1/20, ale ponoć przy pierwszym porodzie lubi sie on nieco odwlekać, a nawet tak bym wolała, bo sama się urodziłam na początku lutego:-D
Są tu jakieś zbłąkane z terminem na 31/1? ;)
 
Nie dziwie się haha [emoji23] a mnie szlak trafia dziś znowu [emoji85] powiedzcie mi jako możliwe żeby na betę już czekać ponad dobę i nie znać wyniku [emoji22] już mnie nosi i wkrecam sobie jakieś głupoty piepszona diagnostyka do tej pory nie dodaje mi moich wyników z bety ani innych które robiłam nie dość że zapłaciłam 300zl to do tej pory nie mam wyników....
@paulina.blachut dziękuję :) ja też już na palcach poniedziałek odliczam [emoji16]
@Gabi Gabi gratulacje, super!!! :D
 
reklama
Hej :) tak was czytam od początku jak podejrzewałam ciąże i ciagle sie zastanawiałam czy pisać :D na początku byłam zdania że pisanie na forum daje więcej stresu bo są różne historie i przypadki a wiadomo jak to my kobietki, lubimy sie nakręcać :D ale z drugiej strony można przeżywać to samo, cieszyć sie z kolejnych tygodni i wspierać :) jestem mamą lipcowego chlopaka z 2017 r i mam super kontakt z niektórymi dziewczynami z tego okresu forumowych lipcowych mam :) ze śląskimi mamusiami sie nawet umawiamy na spotkania także mam nadzieję ze i tu znajdę fajne dziewczyny do pogadania :D a może i później zrobi sie również wątek zamknięty żeby było raźniej pisać i wrzucać zdjęcia? :) widzialam że poprzednie miesiące też sie w którymś momencie przenosily na zamknięty :)
A co do ciąży u mnie jest 7t5d, 21 czerwca mialam wizyte i juz biło serduszko [emoji173]️ 9 lipca kolejna wizyta :D termin jak narazie 9.02 :)
Mam nadzieje ze szybko sie tu wkręce [emoji41]:D

Gabi gabi - super że serduszko sie pokazalo, gratulacje, niech teraz pięknie rośnie [emoji173]️

Wesa - powodzenia na wizycie :)
 
Do góry