reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas na razie stan podgorączkowy i litryyyy kataru. Wiec nocka zarwana i generalnie cięzko. Znów starsza coś przyyniosła z pezedszkola 😪😪😪 zdrówka Olga! A gdzie załapaliscie?
Kurcze, w tych żłobkach i przedszkolach to niestety nie sposób uniknąć chorób.
My prawdopodobnie od synka znajomej. Widzieliśmy się ponad tydzień temu z nimi, więc to by się zgadzało.
 
reklama
Ojojjj życzę zdrowia waszym maluszkom! Oby przetrwać ten sezon chorobowy :(

Ja z kolei zwijam się z bolu po wyrwaniu 8ki. Kojarzycie (szczególnie dziewczyny po cc) jak można dawkować paracetamol i ibuprofen? Co 3h jeden i co 3 h drugi? Ja w ogóle nie biorę przeciwbólowych leków a jak biorę to znaczy ze jest źle...
 
Z tego co wiem to paracetamol minimum co 4 godz, ibuprom co 6 godz. Albo naprzemiennie jedno i drugie co minimum 4 godziny.
 
@Olga089 ale się bałam o Was. Dziś koleżanka przyszła choć prosiłam by nie przychodziła i tak stałyśmy w drzwiach. Przez telefon kaszlała, katar.. Ech.. A chciała się zobaczyć... Ech.. Mówiłam jej że boję się o Malucha... Mam nadzieję że już u Was ok. A @Darapuszkin ja apap stosowałam co 4h. Da radę? Mi się 2ga 8mka odezwała. Ta żywa bardzo. Tamtej to nie czułam... Współczuję tym bardziej. Niedługo będę w Twej skórze. Buziaki
 
Dzięki dziewczyny! Dzisiaj już o niebo lepiej. Wzielam rano ibuprofen i liczę że to już ostatni. Roma spala 6h ciagiem wiec zlitowała się nad biedna madką
 
reklama
Ojojjj życzę zdrowia waszym maluszkom! Oby przetrwać ten sezon chorobowy :(

Ja z kolei zwijam się z bolu po wyrwaniu 8ki. Kojarzycie (szczególnie dziewczyny po cc) jak można dawkować paracetamol i ibuprofen? Co 3h jeden i co 3 h drugi? Ja w ogóle nie biorę przeciwbólowych leków a jak biorę to znaczy ze jest źle...
Możesz brać nawet ketonal karmiąc piersią i naraz 400 ibuprofen na zmianę z paracetamolem po min 4-6h
 
Do góry