reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Zapraszam! Wspolczuje ze spaniem chociaz co 3h to chyba i tak nie tak źle bo czasami dzieci budzą się co pol h :D a i której chodzi spac? Moze pozniej go kładzcie? U nas ostatnio jednorazowo mala miala przerwę między od 2 do 4... to było straszne. A tak to zwykle naprawde sie wysypiamy
Chodzi spac kolo 19. Dluzej sie go nie da przetrzymac bo juz jest straszny ryk
 
reklama
Wracając do zębów po 2 najczęściej wychodzą 4 a dopiero 3. I mój syn też tak miał.
Mój na roczek miał 2 x górne 1 i 2 oraz dolne 2x 1, 2 i 4
 
@Cookie_ moje dzieci tak samo. Mój ma nadal dwie 1 na dole. Potem wszystkie na raz idą. A jutro 9ty mc... Ale to leci... Zaczął stawać sobie bez trzymanki. 3mce i roczek... Koniec urlopu i do pracy. Ja nie tęsknię. Chętnie zostałabym gospodynią domu 😀 zobaczymy. Mój starszy miał 1.5r jak poszedł do żłobka. Zależy od dziecka ale polecam. Fakt chorował non stop. Ale u nas tata mógł się zająć więc nawet z katarem nie puszczałam. Ale jeszcze bardziej się usamodzielnił po żłobku.
 
Mój starszy poszedł do przedszkola mając 2,5 r. Sam jadł, korzystał z toalety i ubierał się. W porównaniu z niektórymi dziećmi był mega samodzielny.
 
U nas dzisiaj 9 miesięcy. Też idą chyba kolejne ząbki. Mały jest strasznie niespokojny, wrócił problem z jedzeniem i wszystko wkłada do buzi. W nocy potrafi obudzić się o 1 i krzyczeć 🙈
 
No właśnie u nas miejsca trójek u góry strasznie nabrzmiałe ale nic się nie dzieje, a jak marudziła tak marudzi 😑
Byliśmy na noc u szwagra, to tylko wtedy ładnie i grzecznie się potrafiła zachować (jednak to prawda, że dziecko żadnych emocji tylko przy rodzicach nie ukrywa).
 
U nas nie wiem co się dzieje od 2 dni ale mala sttasznie marudzi i obsesyjnie wgryza się we wszystko w tym moje sutki. Lapie sie za ucho i czasami potrząsa glowa. Ja juz siwieje ze stresu czy to nie jakis bol ucha ale nie ma kataru ani gorączki, jak naciskam to nie placze ani sie nie krzywi. Dziasla popuchnięte bardzo. Juz sama nie wiem :( w nocy o dziwo spi spoko
 
reklama
U nas nie wiem co się dzieje od 2 dni ale mala sttasznie marudzi i obsesyjnie wgryza się we wszystko w tym moje sutki. Lapie sie za ucho i czasami potrząsa glowa. Ja juz siwieje ze stresu czy to nie jakis bol ucha ale nie ma kataru ani gorączki, jak naciskam to nie placze ani sie nie krzywi. Dziasla popuchnięte bardzo. Juz sama nie wiem :( w nocy o dziwo spi spoko
To chyba nie ucho. By byla pewnie goraczka i wlasnie bol przy dotyku. Moj czasem tez trze ucho jak jest zmeczony albo przy zebach. Przy katarze tez. A pociera tylko jedno?
 
Do góry