reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kaśka, może to i dobrze, że macie naświetlania? Zawsze to rozłoży bilirubinę i będziecie mieć pewność, że zoltaczka pokonana :)
My właśnie dochodzimy do siebie po grypie żołądkowej. Tzn żołądkowa już odeszła, a została grypa. I gorączka. Cieszę się, że córkę szczepilismy na rota, bo naprawdę miała 2-3 godziny sensacji i jakby nic jej nie było:)
Mam termin cc na 26-go. Niestety 25-go już muszę być w szpitalu, ale takie mają zasady.
@Agnik3 szybko ten tydzień zleciał :)

Dużo zdrowia dla Was dziewczyny i Maluszki :)
 
reklama
Kaśka, może to i dobrze, że macie naświetlania? Zawsze to rozłoży bilirubinę i będziecie mieć pewność, że zoltaczka pokonana :)
My właśnie dochodzimy do siebie po grypie żołądkowej. Tzn żołądkowa już odeszła, a została grypa. I gorączka. Cieszę się, że córkę szczepilismy na rota, bo naprawdę miała 2-3 godziny sensacji i jakby nic jej nie było:)
Mam termin cc na 26-go. Niestety 25-go już muszę być w szpitalu, ale takie mają zasady.
@Agnik3 szybko ten tydzień zleciał :)

Dużo zdrowia dla Was dziewczyny i Maluszki :)

och te powroty do zdrowia :) mi wyobraź sobie dopiero teraz schodzi po poprzednim kaszlu ... trzymało mnie taki suchy brałam Stodal i chyba źle zrobiłam ale co zrobić. Walczcie z chorobą żeby wszystko było dobrze na cc.

Wypisali nas wczoraj i od wczoraj jesteśmy w domu. Mały ładnie się naświetlał i współpracował więc szybko poszło. Ja mam szczęście do szycia bo pięknie mi się goi rana. Teraz mam jedną po cc. i drugą po sn. Wygląda to naprawdę ładnie, w środku nie pękłam i nie jest źle. Tylko hemoroid mi się zrobił i z nim walczę...
 
Mi się hemoroid zrobił teraz, pod koniec ciąży. Ale wielką ulgę dał posterisan, jest bez recepty. I już prawie nie ma po nim śladu :p
Super, że już w domku. Szybko! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze :)
U nas ogólnie też już bardzo dobrze, tylko jeszcze odczuwamy trochę skutki choroby. Ale jest o niebo lepiej! :)
 
Mi się hemoroid zrobił teraz, pod koniec ciąży. Ale wielką ulgę dał posterisan, jest bez recepty. I już prawie nie ma po nim śladu :p
Super, że już w domku. Szybko! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze :)
U nas ogólnie też już bardzo dobrze, tylko jeszcze odczuwamy trochę skutki choroby. Ale jest o niebo lepiej! :)
wczoraj była położna i powiedziała, że okłady z Rivanolu pomogą na hemoroid i faktycznie już po jednym dniu jest różnica :) mały jest dość płaczliwy i jeszcze walczymy o rytm dnia, pewnie jeszcze jakoś czas to potrwa.
 
@Moniorek zdrówka kochana!!!!

@Kaska No to dobrze, ze pomaga. No to napewno chwile potrwa. U nas prawie dwa tyg, a tez rytm dnia nie do końca ustalony. Choć dzięki Bogu noce przesypia ładnie i co 4h się zaczęła budzić ;) ale w ciągu dnia dziewczyny mało dają pospać Layli.

Dzisiaj dokładnie 11 dni i waga 3580g czyli 50g ponad urodzeniowa!! Położna mówiła, ze to super!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Moniorek zdrówka kochana!!!!

@Kaska No to dobrze, ze pomaga. No to napewno chwile potrwa. U nas prawie dwa tyg, a tez rytm dnia nie do końca ustalony. Choć dzięki Bogu noce przesypia ładnie i co 4h się zaczęła budzić ;) ale w ciągu dnia dziewczyny mało dają pospać Layli.

Dzisiaj dokładnie 11 dni i waga 3580g czyli 50g ponad urodzeniowa!! Położna mówiła, ze to super!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Hej u nas z wagą idzie spoko, póki co karmie tylko piersią. Jak będzie spał źle w nocy zobaczę czy nie wprowadzę odrobinę na noc modyfikowanego.
 
U nas tylko butelka. Ale zjada 100-130 ml na jedno karmienie, położna mówi, ze to bardzo dobrze, ze ładnie je ;) fajnie, ze tylko piersią dajecie radę ;) może nie będzie trzeba dokarmiać ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ehhh trójka dzieci i człowiek nie uczy się na błędach. Po niespełna 2 tyg okazało się, ze wózek, który był odkupiony od znajomej jest do tylka.... wczoraj jechaliśmy po nowy. Tym razem już taki, który był wypatrzony kupę czasu wcześniej, ale kasy było szkoda, bo przecież... brawo ja!!! Ale ostatecznie młoda ma super brykę - stanęło na cossato giggle... dzisiaj jedziemy po fotelik dla średniej, bo z obecnego zaczyna wyrastać i bardzo się wkurza już jak ja tam wsadzamy. No w sumie ona ma taki do 4 R.z. A 4 za chwile kończy. Aż się boje co wybierze :p i jak bardzo zbankrutuje fundusz. Hahaha. Ale tym razem jestem na tyle mądrzejsza, ze jedziemy do sklepu, gdzie można znaleźć doradcę co podpowie jaki warto i przymierzy do auta czy wszystko pasi ;) trzymajcie kciuki za moja mała wybredna Majule, żeby wybrała coś w miarę szybko (oczywiście z takich, które my jej damy do wyboru, bo fotelik ma być bezpieczny, a nie tylko ładny...)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Agnik3 my też nie uczymy się na błędach :D U nas z kolei póki co mamy za dużo ubranek.. Tak jak przy córce :D Fajny ten cossato :) Obczaiłam w internecie. My będziemy wozić w baby joggerze city mini double. Mam nadzieję, że córce przypasuje. Bo obecnie mamy Camarello i dosłownie wyrosła ze spacerówki - jest mega nieergonomiczna.
Daj znać, jaki fotelik wybrałyście :)
@Kaśka 1983 super, że samą piersią się udaje! :) Ja bardzo lubiłam kp, bo to po prostu było dla mnie wygodne, a córka jadła od urodzenia co 3-4 godziny. Prawie nigdy częściej. Ciekawe, jak to będzie z najmłodszym :) Trzymam kciuki za rytm dnia! Na pewno wreszcie się ustabilizuje :)
 
reklama
Baby jogger wymiata. Mamy city lite, średnia woziłam i teraz czeka na najmłodsza. Rewelacyjne są te wózki. Pojechaliśmy po jeden fotelik, ale starsza zawsze naciągnie ojca na coś, wiec wróciliśmy z dwoma. Miała zwykły graco, teraz wybraliśmy z isofixami. Spore promocje u nas w mothercare. Jeden mamy joie Trillo, drugi mothercare. Dziewczyny nie ustąpiły z wyborem. Ale mam nadzieje, zw będą dobre :) chciałam britaxa, ale na stanie nie mieli z isofixem.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry