reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Jak się dziś czujecie? Ja mam za sobą pierwszą nie przespaną noc. 😩 Czuje się jak zombie. Do tego strasznie bolą mnie piersi a sutki mam twarde jak z kamienia. Mam pytanie do kobitek które są już w kolejnej ciąży tak jak ja. Czy siara pojawiła się u Was wcześniej niż w pierwszej ciąży ?
 
Jak się dziś czujecie? Ja mam za sobą pierwszą nie przespaną noc. 😩 Czuje się jak zombie. Do tego strasznie bolą mnie piersi a sutki mam twarde jak z kamienia. Mam pytanie do kobitek które są już w kolejnej ciąży tak jak ja. Czy siara pojawiła się u Was wcześniej niż w pierwszej ciąży ?
Tak. W oatatniej ciazy juz w 17tyg lecialo. Ale moze nie byc nic widoczne na zewnątrz a spokojnie wykarmi się dziecie.

Laski mi sie udalo.. Chcialam z corka np. Zajsc w czerwcu i zaszłam 🤣
I teraz w sumie tez.. Chcialam czerwiec i jest.. A ze pyklo rok później 🤣🤣🤣

Kurcze tez dzis zombie jestem😴
 
Jak się dziś czujecie? Ja mam za sobą pierwszą nie przespaną noc. 😩 Czuje się jak zombie. Do tego strasznie bolą mnie piersi a sutki mam twarde jak z kamienia. Mam pytanie do kobitek które są już w kolejnej ciąży tak jak ja. Czy siara pojawiła się u Was wcześniej niż w pierwszej ciąży ?
To u mnie siara była tylko na samej już końcówce

A ja się czuje super, wczoraj mi było niedobrze cały dzień, a dzisiaj pełna energii 😄
 
u mnie siara pojawiła się dopiero po porodzie, pamiętam jak błagałam męża żeby mi zbił półkę na kółkach na której bym mogła położyć sobie cycki i je pchac przed sobą :)
teraz jak na razie piersi bolą i są nabrzmiałe tak że mąż ma zakaz "odsresowywania się" po za tym rano mnie odrzuca od jedzenia ale za to popołudniu bym jadła i jadła
A dzisiaj mnie podbrzusze boli, i tak jakby prawa strona.
 
Ostatnia edycja:
Jak się dziś czujecie? Ja mam za sobą pierwszą nie przespaną noc. 😩 Czuje się jak zombie. Do tego strasznie bolą mnie piersi a sutki mam twarde jak z kamienia. Mam pytanie do kobitek które są już w kolejnej ciąży tak jak ja. Czy siara pojawiła się u Was wcześniej niż w pierwszej ciąży ?
Dziś od rana boli mnie głowa ale to chyba wina mojej córeczki bo o 5 zrobiła mi koncert operowy a tak to dobrze czuje lekkie ciągnięcie w brzuchu 😊 odliczam dni do poniedziałku żeby zobaczyć pierwszy raz fasolkę.
 
To u mnie siara była tylko na samej już końcówce

A ja się czuje super, wczoraj mi było niedobrze cały dzień, a dzisiaj pełna energii 😄
Oddaj mi tej energii.. Bedzie mi dzis potrzebna 🤣🤣🤣
u mnie siara pojawiła się dopiero po porodzie, pamiętam jak błagałam męża żeby mi zbił półkę na kółkach na której bym mogła położyć sobie cycki i je pchac przed sobą :)
teraz jak na razie piersi bolą i są nabrzmiałe tak że mąż ma zakaz "odsresowywania się" po za tym rano mnie odrzuca od jedzenia ale za to popołudniu bym jadła i jadła
A dzisiaj mnie podbrzusze boli, i tak jakby prawa strona.
Ale sie uśmiałam 🤣🤣🤣

Ej Laski. Tak leze bo najmłodsze jeszcze śpi ale musze ruszyć dupke.. Wlasnie mi sie przypomnialo ze mam dentyste!!!
Chyba mogę znieczulenie? 😄 W mojej karierze ciąż nie leczylam zębów w ciazy to teraz tak myślę, ale logika mi podpowiada ze pewnie tak?
 
Oddaj mi tej energii.. Bedzie mi dzis potrzebna 🤣🤣🤣

Ale sie uśmiałam 🤣🤣🤣

Ej Laski. Tak leze bo najmłodsze jeszcze śpi ale musze ruszyć dupke.. Wlasnie mi sie przypomnialo ze mam dentyste!!!
Chyba mogę znieczulenie? 😄 W mojej karierze ciąż nie leczylam zębów w ciazy to teraz tak myślę, ale logika mi podpowiada ze pewnie tak?
nie jestem pewna, zapytaj denstyste, ja leczyłam zęby normalnie w pierwszej ciąży ale z tego co pamietam a było to ponad 6 lat temu to mówili ze znieczulenie dopiero od II trymestru, od tamtej pory dużo się zmieniło, wiec lepiej dopytaj dentyste.
 
Oddaj mi tej energii.. Bedzie mi dzis potrzebna 🤣🤣🤣

Ale sie uśmiałam 🤣🤣🤣

Ej Laski. Tak leze bo najmłodsze jeszcze śpi ale musze ruszyć dupke.. Wlasnie mi sie przypomnialo ze mam dentyste!!!
Chyba mogę znieczulenie? 😄 W mojej karierze ciąż nie leczylam zębów w ciazy to teraz tak myślę, ale logika mi podpowiada ze pewnie tak?
Też miałam wizytę umówiona ponad miesiąc wcześniej na zeszły wtorek. Moja dentystka mówi że można się znieczulać bo wyrzut adrenaliny w stresie bez znieczulenia jest kilkadziesiąt razy większy niż przez samo znieczulenie. Ale zaleca się zeby leczyć jeśli jest konieczność w 2 trymestrze. W ciąży zeby mogą szybciej się psuć więc warto je kontrolować :)

A tak z innej beczki, jak sobie radzicie w oczekiwaniu na wizytę u giną? Ja bym chciała tak bardzo już 19.06! 🙈
 
reklama
Też miałam wizytę umówiona ponad miesiąc wcześniej na zeszły wtorek. Moja dentystka mówi że można się znieczulać bo wyrzut adrenaliny w stresie bez znieczulenia jest kilkadziesiąt razy większy niż przez samo znieczulenie. Ale zaleca się zeby leczyć jeśli jest konieczność w 2 trymestrze. W ciąży zeby mogą szybciej się psuć więc warto je kontrolować :)

A tak z innej beczki, jak sobie radzicie w oczekiwaniu na wizytę u giną? Ja bym chciała tak bardzo już 19.06! 🙈
Dziękuję wam za odpowiedź. No ja ta wizyte juz miałam wcześniej umowiona bo czuje ząbka i mysle ze nie powinnam czekać. Przez lockdown juz mam teraz jeszcze jeden do sprawdzenia😵
Ja to jeszcze zaczekam zanim sie gdziekolwiek zapisze🙄ale za to czerpie radość z waszych wizyt😁😄
 
Do góry