reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja już jakiś czas temu przeszłam na zbożowego Anatola i nawet mi smakuje. A i tak zawsze piłam mleko z kawa więc szoku nie mam.
Snilo mi się że poszłam wreszcie do gina a on mi kazał zrobić test sikany i pokazać czy druga kreska jest wyraźna 😂
 
reklama
Dziewczyny a pijecie kawę? Ja dopiero przy drugim dziecku bardzo się z nią zaprzyjaźniłam, teraz staram się trochę ograniczać, ale nie wiem czy szkodzi czy nie? 🧐
Ja pije dwie parzone a oprócz tego kupiłam Inke zwykła czekoladową i karmelową i pije ją kiedy mam ochotę, no to kawa zbożowa
 
Ja już jakiś czas temu przeszłam na zbożowego Anatola i nawet mi smakuje. A i tak zawsze piłam mleko z kawa więc szoku nie mam.
Snilo mi się że poszłam wreszcie do gina a on mi kazał zrobić test sikany i pokazać czy druga kreska jest wyraźna 😂
Jaki sen🤭😄

Ja też popijam inkę od lat ale rozpuszczalna również. Nie lubie czarnej. Mocnej. Lubię bardzo słabe. Ogranicze ilosc ale pić coś tam będę bo uwielbiam ten smak 😄
 
Dziewczyny a pijecie kawę? Ja dopiero przy drugim dziecku bardzo się z nią zaprzyjaźniłam, teraz staram się trochę ograniczać, ale nie wiem czy szkodzi czy nie? 🧐
Mam to szczęście ze nigdy za kawa nie przepadałam a ostatni raz piłam chyba z 5 lat temu i to Cappuccinko 🤣
Dziewczyny byłam u ginekologa 😀 termin mam na 14 lutego będzie prezent na święto zakochanych i przy okazji jest to mój dzień urodzin 🙈
świetny termin ❤️ Bylo coś widac ?
mi wczoraj założyli książeczkę ciąży i datę mam na 02.02.2022 hihi lekarka się śmiała ze same dwójki 😍. Szybko powiedzieli Ci termin . Mi na pierwszej wizycie usg gdzie pęcherzyk miał 6mm i zarys zarodka lekarka mówiła ze nie jest w stanie dokładnie określić 😉
 
Ja 3 trym spałam do 11 😂 ale miałam problem z zaśnięciem bo brzuch przeszkadzał i nie mogłam znaleźć sobie miejsca dla siebie chociaż miałam poduszkę ciążowa to i tak ciezko było zasnąć 😂

Dziewczyny czy będziecie kupować detektor tętna? W poprzedniej ciąży w 10 TC już mogłam znaleźć puls dzidzi. Ale sama nie wiem czy kupić bo dużo stresu było jak nie mogłam znaleźć 🤔
Nie raczej nie będę kupować bo niepotrzebnie bym się nakręcała
Jej, ile naskrobalyscie od wczoraj, nie ogarniam 🤣
Ja piję jedna mała filiżankę fusiastej, aczkolwiek już mnie tak nie ciągnie jak przed ciążą, za to na warzywa to mam taką ochotę że masakra a nie mogę ze względu na problemy z żołądkiem 😟 I wręcz przeciwnie, nie chce mi się spać, mam tyle siły ile chyba nigdy, tylko ta nadkwasota która teraz w ciąży jest jeszcze większa mnie wkurza.
Klaudia to będziesz obchodzić podwójne urodziny! My tak mamy z mężem, dzieli nas tylko 5 dni i obchodzimy wspólnie 😉
też byłam wczoraj u gin ale pow mi że widać przewaznie dopiero od bety 2500 i faktycznie nie było u mnie wczoraj jeszcze nic widać niestety, poczułam się trochę oszukana i teraz musze cierpliwie czekać do 30.06 a ja raczej z tych nerwusów jestem... oby wszystko było dobrze bo jak widzę że u Was już zarodki widać to mnie troszkę martwi że u mnie nic kompletnie, jedynie rozpulchniona macice
 
Nie raczej nie będę kupować bo niepotrzebnie bym się nakręcała
Jej, ile naskrobalyscie od wczoraj, nie ogarniam 🤣
Ja piję jedna mała filiżankę fusiastej, aczkolwiek już mnie tak nie ciągnie jak przed ciążą, za to na warzywa to mam taką ochotę że masakra a nie mogę ze względu na problemy z żołądkiem 😟 I wręcz przeciwnie, nie chce mi się spać, mam tyle siły ile chyba nigdy, tylko ta nadkwasota która teraz w ciąży jest jeszcze większa mnie wkurza.
Klaudia to będziesz obchodzić podwójne urodziny! My tak mamy z mężem, dzieli nas tylko 5 dni i obchodzimy wspólnie 😉
też byłam wczoraj u gin ale pow mi że widać przewaznie dopiero od bety 2500 i faktycznie nie było u mnie wczoraj jeszcze nic widać niestety, poczułam się trochę oszukana i teraz musze cierpliwie czekać do 30.06 a ja raczej z tych nerwusów jestem..
A który tydzień? Ja byłam 4+5 I też nic nie było widać
Teraz idę w poniedziałek , bo tak mi kazał przyjść i o dziwo bezpłatna wizyta to będzie 5+5 więc mam nadzieję że już zobaczę
 
reklama
Nie raczej nie będę kupować bo niepotrzebnie bym się nakręcała
Jej, ile naskrobalyscie od wczoraj, nie ogarniam 🤣
Ja piję jedna mała filiżankę fusiastej, aczkolwiek już mnie tak nie ciągnie jak przed ciążą, za to na warzywa to mam taką ochotę że masakra a nie mogę ze względu na problemy z żołądkiem 😟 I wręcz przeciwnie, nie chce mi się spać, mam tyle siły ile chyba nigdy, tylko ta nadkwasota która teraz w ciąży jest jeszcze większa mnie wkurza.
Klaudia to będziesz obchodzić podwójne urodziny! My tak mamy z mężem, dzieli nas tylko 5 dni i obchodzimy wspólnie 😉
też byłam wczoraj u gin ale pow mi że widać przewaznie dopiero od bety 2500 i faktycznie nie było u mnie wczoraj jeszcze nic widać niestety, poczułam się trochę oszukana i teraz musze cierpliwie czekać do 30.06 a ja raczej z tych nerwusów jestem..
Ale że od 2500 widać pęcherzyk dopiero? No nie żartuj... Wszędzie piszą że od 1000. Ja też z tych nerwusów i niecierpliwców i już sie zapisałam na wizytę na wtorek 🙈 a w środę miałam betę 380, dzisiaj powinno być niecałe 900 ale mam nadzieję że bardziej urośnie 🥺 czekam na razie na wyniki. A Ty sprawdzalas betę? Wiesz jaką miałaś przed wizytą? A może to wina sprzętu? Może Twój lekarz ma jakiś gorszej jakości i dlatego nie widzi nic na tak wczesnym etapie 🤔
 
Do góry