reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Progesteron 150mg (3x50 podjezykowo) i 300mg (3x100 dopochwowo) lekarz od 8 sierpnia mi zmniejszył dawkę o połowę bo tak to brałam po dwie tabletki... No dzisiaj równy 12 tydzień, kurde najgorsze jest to, że jakbym mogła na pstryk zachodzić w ciążę to może byłoby mi lżej a tu tyle czasu, kasy, zdrowia i innych wyrzeczeń żeby mieć bobasa i takie coś co chwilę wychodzi...
A może to przez leki dopochwowe? Poprostu jest jakieś podrażnienie? Ale to nie krew tylko właśnie resztki leków? Masz dekoder tętna? Może to cię uspokoi?
 
reklama
A może to przez leki dopochwowe? Poprostu jest jakieś podrażnienie? Ale to nie krew tylko właśnie resztki leków? Masz dekoder tętna? Może to cię uspokoi?
Leki są białe więc nie ma opcji żeby wyszło nagle pomarańczowe... Tak to mi ja gatkach zostaje biały jakby proszek ze śluzem, kurde to jest takie dziwne wszystko 😟 w poniedziałek i tak idę z badaniami do mojego gina to może on coś wymyśli. A detektora nie mam, nie kupowałam stwierdziłam, że bez sensu a teraz zaluje
 
Leki odstawiał lekarz z kliniki a nie prowadzący kurde nie wiem poczekam do poniedziałku w jutro idę na badania z krwi to zrobię tego proga może dodatkowo
Szyszka99 na spokojnie, najważniejsze to nie myśl o tym zbyt dużo bo bardziej zaszkodzi Wam stres, jesteś pod stałą opieką lekarzy, przyjmujesz leki... Wiem, że stres jest ogromny po takim czasie starań i poświęceń ale właśnie teraz jest czas dla Ciebie na spokój, na cieszenie się ciążą, na błogie lenistwo, spacery, oddech po tym stresie i zawodach gdy coś nie wychodziło. Teraz już wszystko się dzieje samo, Ty jedyne co możesz zrobić to dbać o siebie. Najważniejsze że jesteś pod stałą opieką lekarzy, konsultuj wszystko co Cię niepokoi, ale przede wszystkim zadanie dla Ciebie to wyluzować i czerpać z tego czasu wszystko co najlepsze bo zanim się obejrzysz maluch będzie na świecie i już o błogim lenistwie będziesz mogła zapomnieć na najbliższe kilka lat ;-)
 
Dziewczyny a jak z ruchami czujecie już coś?? Ja mam wrażenie że już coś zaczynam czuć ale może to jelita się przesuwają tylko 😛😛😛
 
Leki odstawiał lekarz z kliniki a nie prowadzący kurde nie wiem poczekam do poniedziałku w jutro idę na badania z krwi to zrobię tego proga może dodatko

Dziewczyny a jak z ruchami czujecie już coś?? Ja mam wrażenie że już coś zaczynam czuć ale może to jelita się przesuwają tylko 😛😛😛
Ja mam łożysko na przedniej ścianie więc chyba późno będę czuć 🙄
 
reklama
Szyszka99 na spokojnie, najważniejsze to nie myśl o tym zbyt dużo bo bardziej zaszkodzi Wam stres, jesteś pod stałą opieką lekarzy, przyjmujesz leki... Wiem, że stres jest ogromny po takim czasie starań i poświęceń ale właśnie teraz jest czas dla Ciebie na spokój, na cieszenie się ciążą, na błogie lenistwo, spacery, oddech po tym stresie i zawodach gdy coś nie wychodziło. Teraz już wszystko się dzieje samo, Ty jedyne co możesz zrobić to dbać o siebie. Najważniejsze że jesteś pod stałą opieką lekarzy, konsultuj wszystko co Cię niepokoi, ale przede wszystkim zadanie dla Ciebie to wyluzować i czerpać z tego czasu wszystko co najlepsze bo zanim się obejrzysz maluch będzie na świecie i już o błogim lenistwie będziesz mogła zapomnieć na najbliższe kilka lat ;-)
Staram się kochana ale się martwię... :(
 
Do góry