reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
wygląda na to, że jestem najmłodsza [emoji2960] ale od zawsze chciałam być mamą, jestem już po studiach także czas najwyższy [emoji28] zwłaszcza, że mąż jest 9 lat starszy, a chcielibyśmy trójkę [emoji85]
 
Hej, ale Wy dużo piszecie ;) podczytywałam przez dzień ale brak weny na pisanie. Ja dalej nie mogę się oswoić, że w ciąży jestem 🙈
Ile macie lat? Które dziecko?
Ja też więcej podczytuję niż piszę 🙂
34 lata, druga ciąża. Rocznikowo wyjdzie 11 lat różnicy między dziećmi.
 
Witajcie, ponownie wracam na forum
11 czerwca test pokazał II kreseczki, pobiegłam na betę która wyniosła 295.6 za dwa dni wzrosła do 917 , czwartek wizyta u lekarza . Jest to moja czwarta ciąża . Według kalkulatora jestem w trakcie 4 tyg ciąży co zgadzało by się z betą, jedyna moja obawa to brak zupełnie objawów ciążowych ,🥺ale być może jeszcze za nie za wcześnie 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry