reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Nie 🙄 ja też to robię i właśnie bten fakt nze nie bolą mnie wogóle najbardziej przyprawia mnie o dreszcze. W każdej mojej ciąży to był pierwszy objaw , jeszcze zanim dostałam miesiączkę..mam nadzieję że to nie jest wyznacznikiem eh ..cały czas o tym myślę 🤦🏼‍♀️
Coś Ty, nie martw się. U mnie w pierwszej ciąży nie bolały wcale (dopiero jak syn mi je prawie odgryzł) a w drugiej jakoś od 7 tygodnia.. Teraz też na razie nic. Każda ciąża jest inna, na pewno wszystko ok 🤗
 
O, to dzisiaj dzień bogaty w wizyty 🥰 trzymamy kciuki. Za bety również ✊ i meldować się ładnie z wynikami, a po wizytach prosimy o zdjęcia 😁 uwielbiam oglądać te male Kropki 🤩

Ja nie nastawiłam wczoraj budzika i obudziłam się o 9 🙈 ze mnie jest straszny śpioch. Ale dzisiaj muszę już coś posprzątać, wczoraj cały dzień lenienia się więc dzisiaj trzeba już wskoczyć na jakieś obroty 🙂
 
Tez myślę wyjąć basen najmlodszemu ale myslalam kupic inny z bajerami. Czadowe 😍😆



Nie bedzie jak u was 30stopni haha bo tak ok 18 u mnie ale dla nas to cieplutko.
Kupilismy w tym roku jaccuzi podgrzewane i to jest super czy jest slonce czy nie a u nas to wiadomo jak z tym słońcem bywa🤣🤣🤣
 
O, to dzisiaj dzień bogaty w wizyty 🥰 trzymamy kciuki. Za bety również ✊ i meldować się ładnie z wynikami, a po wizytach prosimy o zdjęcia 😁 uwielbiam oglądać te male Kropki 🤩

Ja nie nastawiłam wczoraj budzika i obudziłam się o 9 🙈 ze mnie jest straszny śpioch. Ale dzisiaj muszę już coś posprzątać, wczoraj cały dzień lenienia się więc dzisiaj trzeba już wskoczyć na jakieś obroty 🙂
Nalezy sie nam troche lenistwa 😆
 
reklama
Tez myślę wyjąć basen najmlodszemu ale myslalam kupic inny z bajerami. Czadowe 😍😆



Nie bedzie jak u was 30stopni haha bo tak ok 18 u mnie ale dla nas to cieplutko.
Kupilismy w tym roku jaccuzi podgrzewane i to jest super czy jest slonce czy nie a u nas to wiadomo jak z tym słońcem bywa🤣🤣🤣
Już widzę, że amazon 😊 mi się ten podoba.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210617-092100_Chrome.jpg
    Screenshot_20210617-092100_Chrome.jpg
    231,5 KB · Wyświetleń: 26
Do góry