reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ale naskrobałyscie :)

Quenya89- witam :) jest kilka mam z za granicy z nami ja też z irl :) - podziwiam Cię kobieto za 3 dzieci , ja tu panikuje ze 2 będzie choć planowane hah

Emma - a ja wiem który tydzień[emoji14], w poprzedniej ciąży sledzilam wszystko a teraz jakoś nie ma czasu itp. Haha mam rozbieżność w terminach porodu bo 02.02 -09.02 coś koło 9-10 tydzień teraz

Martyyyna- super gratulacje uwielbiam takie wizyty można odpocząć i serduszka dziecka posłuchać hihi -

Elenna - ja miałam poród sn i nie mogę naprawdę narzekać bo był bardzo szybki w 15-20 min dałam rade myśleli ze to juz któreś z kolei dziecko i mówili że dobrze ze przyszłam jak przyszłam bo bym urodziła na ulicy z takim tempem wow., wiesz co ja za chce sn jak się da jak nie to trudno ale mam straszne skórę podatna do tworzenia się bliznowców wiec wole naturalnie., no wiesz jeszcze i jedno może bym chciała dziecko ale kto mi urodzi hahhaha :), jeju czemu tak córka wyła? U mnie młody nie obudził się na siku i obsikał się przez sen a później walka 2 h żeby go przebrać bo on nie da i koniec - przegięcie !

Wszystkozajete- zazdroszczę Ci tego snu po 8-10 h :) ! , ja nie dość że 3 latek w domu to jeszcze cierpię na taką bezsenność ze głowa mała .. ostatnio idę spać coś koło 4 nad ranem! Żeby o 7-8 wstać razem z dzieciem ...


Majowy poranek - super fotka dzidzi,



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Quenya89 ja wiem czy takie ambitne? Raczej jestem aktywnym typem, w ostatnich miesiącach odpuściłam treningi (poza rekreacyjnym rowerem czy rolkami i wypadami w skały) zw na terapię hormonalną, ale czuje się ok, mam wolne, mogę sypiać po 8-10h, więc nie widzę sensu w tym, żeby na siłę na tyłku siedzieć i rozkminiać czy aby wszystko z ciążą i dzieckiem ok. Na pewno będzie to mniejsza aktywność niż przed zaciążeniem.

ja tez jestem (bylam?) aktywnym typem :) dzidzius juz pewnie szukal sobie miejsca w brzuchu jak bieglam maraton :) pani lekarz stwierdzila, ze jak sie bylo aktywnym "przed", a wszystko jest w porzadku to nie ma co przerywac aktywnosci, tylko wsluchiwac sie we wlasne cialo na ile sobie mozna pozwolic
 
Ja tez zle sypiam, wczoesniej jak polozylam glowe do poduszki to do budzika twardym snem,a teraz mam wrazenie, ze budze sie milion razy, krece i wierce i wszystko mi przeszkadza.. w poprzedniej ciazy tak nie mialam, ale moze to glupio porownywac ciaze..

Czy komus przeszly juz mdlosci?
 
Anetka80 mam 27 lat
Miciur-ka Muszę cię pocieszysz, że z drugim dzieciątkiem jest łatwiej. Nie masz się czego bać ;)
A skąd dokładnie jesteś? Może jesteśmy sąsiadkami a nic o tym nie wiemy :D
monsku Ja na szczęście nie wiem co to są mdłości ;) Za to zgaga w późniejszej ciąży....
 
u mnie mdlosci odpuscily rano, po poludniu i wieczorem dokuczaja ze zdwojona sila... a zgaga praktycznie caly czas... i piersi znow bola.
Co do snu, to zasypiam jak niemowle i za chwile sie budze
a ja od wczoraj na oddziale gin-polozn bo moje plamienia zamienily sie w krwawienie.Na szczescie z Dzidzia wszystko ok, a ja mam krwiaka i stad krew.Jak do piatku sie nie powtorzy, to zrobia kontrolne usg i pojdziemy do domku.Oby!!!

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Trzymam za Was wszystkie kciuki z całych sił. My niestety się żegnamy. Wczoraj dostałam krwotoku straciliśmy naszą dzidzie.

85993e3krgxydke3.png
 
Quenya89- no to może nie będzie tak źle z dwojeczką[emoji14], ja jestem south co. Dublin , a ty skąd ?

Anna- ojej trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze oby się uspokoiło i szybko wychodź , lez dużo -


Ja dziś nawet sama wstałam wiec troszkę się poprawił mój ból, ale że tak przewianie może zrobić ze aż cała strona ciała boli,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry