reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Monitora nie miałam i nie odczułam jego braku. Wg mnie potrzebny tylko w sytuacjach wyjątkowych -jak napisała Rozmaryn. Nianię mam, użyta kilka razy, głównie na imprezach jak dziecko spało na innym piętrze, ale obeszło by się i bez niej, w mniejszym mieszkaniu w ogóle nie widzę potrzeby.
Widzę, że źle ze mną, talerze po śniadaniu zaniosłam do..łazienki..Jezu, czyżbym jeszcze spała?;) Strach za kółko wsiadać, a muszę pojechać kupić córce bluzkę na rozpoczęcie roku szkolnego. Zacznę do komisu, bo i tak założy ją góra 5 razy... Ale najpierw włosy wysuszę, żebym przypadkiem w turbanie z ręcznika z domu nie wyszła;)
 
reklama
Jeziulku jak mi się nie chce!!!!!! Masakra a przede mną jeszcze wesele w sobotę, pół dnia będę jechać żeby sobie powiedzieć przy stole i dlatego tego wyglądam jak wieloryb... Pociesza mnie tylko nmyśl że panna młoda jest wyżej w ciąży niż ja (ale jestem okropna) i jeszcze teściową jakiś czas temu wyglądała się o mojej ciąży więc otrzymaj mnóstwo dobrych rad od cudownych ciotek.... Eh... Na dodatek wczoraj teściową podniosła mi ciśnienie (znowu!) ale już nie będę pisać o tym bo znowu się zdenerwuję
 
Też mam dziś lenia. Często mnie dopada ostatnio ;) Aw dojadam drugie śniadanie i muszę ruszyć tyłek, bo parę spraw czeka na ogarnięcie. Pewnie zajrzę na budowę też, bo dziś kuchnię montują. Ciotkowych rad współczuje. W sobotę mam rodzinną imprezę, gospodyni też w ciąży wiec czuje, że obie się będziemy opędzać od porad ;)
 
rozmaryn - ja bylam na weselu przez weekend i wybawilam sie do polnocy, moze u Ciebie tez bedzie fajnie?

Ja nie kupuje jak narazie nic, bo wszystko mam w domu i schowkach, niektore rzeczy czy np wozek jest juz stary,ale po co szastac pieniedzmi jak dziecko pojezdzi w glebokim kilka miesiecy, nie musi byc piekny, zeby byl sprawny :) i taka sama filozofie mam na inne sprzety. Monitora nie bylo, niani tez - przezylismy!
Ale w sumie fajnie sie czyta inne mamuski, co tam nowego kupujecie i jak to wyglada :)
 
1472118820-jvcxcq.jpeg
A ja dziś dostałam paczuszkę od hipp :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig a co zrobiłaś żeby dostać paczuszkę? Też chcę taką!!
Komiksy wątpię że zabawa będzie dobra bo już wkurw... Pojadę a towarzystwo raczej z tych drętwych :-)
 
reklama
Do góry