reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja nie kupuje jak narazie nic, bo wszystko mam w domu i schowkach, niektore rzeczy czy np wozek jest juz stary,ale po co szastac pieniedzmi jak dziecko pojezdzi w glebokim kilka miesiecy, nie musi byc piekny, zeby byl sprawny :) i taka sama filozofie mam na inne sprzety. Monitora nie bylo, niani tez - przezylismy!
Ale w sumie fajnie sie czyta inne mamuski, co tam nowego kupujecie i jak to wyglada :)

mam takie samo podejście do wyprawki dla maluszka:) wszystko mam po starszym i nie widzę sensu wydawania kasy tylko po to żeby maluszek miał wszystko nowe
 
reklama
mam takie samo podejście do wyprawki dla maluszka:) wszystko mam po starszym i nie widzę sensu wydawania kasy tylko po to żeby maluszek miał wszystko nowe
Popieram Was. Kasę i tak będzie na co (kogo) wydawać:) A wózek skoro przetrwał dwójkę to i trzecie przetrwa:)
Pojechałam, nikogo nie zabiłam:D Bluzeczkę kupiłam, Adaśkowi czapeczkę jesienną i legginsy dla Klaudii też, L4 poszło pocztą, wypiłam kawę, wciągnęłam pączka (ale był świeżutki omnomnom) i gotuję zupę (tak, znowu na barszcz mnie wzięło). Potem trzasnę jeszcze polędwiczki na obiad z kaszą jęczmienną i mogę ... zacząć się rozpakowywać:/ Wszystko leży zwalone w jednym pokoju, tylko Adama rzeczy ogarnęłam, masakra, nienawidzę pakowania i rozpakowywania.
 
Tez myslalam o monitorze oddechu i kamerki napewno tez kupie... Nie chce sie denerwowac jak dziecko bedzie spalo czy wszystko jest ok.
U mnie najgorsza rzecz jaka zrobilam to 2 tyg temu, babka z pracy wyslala mnie rano po kawe ( nie znalam miasta) i nie wiem jakim cudem zamiast na droge patrzylam na gps i okazalo sie na skrzyzowaniu na swiatlach ze jade caly czas pod prad... Cale szzczescie nic nie stalo ale do tej pory jak wspominam to sie denerwuje...
 
image.jpeg Od wczoraj ogladam torby i ta mi sie podoba ale troche droga (170$) . Za to znalazlam fajne torby do szpitala bo mam w domu tylko wielkie walizki... Tylko nie znam tej strony etsy.com i nie wiem czy warto zamawiac...Link do: Many Colors! Chevron DUFFLE Bag, Chevron Tote Bag, Gray Luggage, Gray Duffle Bag, Carry On Bag, Overnight Bag, Women Duffle Bag, Luggage Set
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    158,8 KB · Wyświetleń: 70
U mnie najgorsza rzecz jaka zrobilam to 2 tyg temu, babka z pracy wyslala mnie rano po kawe ( nie znalam miasta) i nie wiem jakim cudem zamiast na droge patrzylam na gps i okazalo sie na skrzyzowaniu na swiatlach ze jade caly czas pod prad... Cale szzczescie nic nie stalo ale do tej pory jak wspominam to sie denerwuje...

O matko!! Dobrze, że nic poważnego z tego nie wyniknelo..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko jak mi sie dzisiaj nic nie chce, wszyscy mi opowiadali, ze drugi trymestr taki super i tryska sie energia a ja poszłam do sklepu pod blok i ledwo żyje, najchętniej znów bym wciąz spała, moze to ta pogoda ? :/

Ellie123 dobrze ze nic Ci się nie stało !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez sie ciesze bo moglo sie zle skonczyc... NatkaPolka a ktory tydzien u Ciebie? Ja tez czekalam na drugi trymestr i jak juz sie pojawil to mdlosci minely ale tez ciagle bylam zmeczona i spiaca... Dopiero tak ok 16 tygodnia przestalam spac w dzien i czuje sie lepiej... ( pracowac caly czas mi sie nie chce :) i na spacerach dalej sie mecze ) ale jest duuuuzo duuuzp lepiej no i caly czas mam wrazenie ze czuje dzidziusia.. Wczoraj znalazlam kolejna przepowiednie ze jak pierwszy ruch dziecka poczuje sie po lewej stronie to bedzie chlopak...
 
reklama
Do góry