reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja tez z ranca kawa na podniesienie cisnienia, z mlekiem. Potem udaje mi sie wytrzymac bez. I wiecie co? w PL znalazlam kawe inke bezglutenowa!!! normalnie czad :)
 
reklama
Turluturlu Ja ma całkowitą awersje do kawy, nawet zapach mnie drażni.

NatkaPolka Oj tak się cieszyłam ze 2 trymestr i ze same pozytywy będą...owszem były. 1,5tyg jako tako i znów to samo co na początku było, wróciły mdłości kilka dni temu,brzuch jak bolał to boli,jestem śpiąca,zmęczona i nie do życia, znów bezsenność mnie dopadła. Nie zapowiada się żeby lepiej było. Jeszcze od wczoraj mi mega brzuch wywalilo, był już widoczny ale teraz gołym okiem widać.
 
Daj znac jak poznasz plec :)
Mnie za to denerwuje ze nic mi nie mowia ostatnio nawet dupki i nozek nie pokazala tylko glowke i serduszko...
Przed ciaza bylam strasznym kawoszem, pierwsze 3 miesiaxe nie moglam patrzec na kawe a teraz pije jedna ale pol lyzeczki normalnej i pol bezkofeinowej :)
 
Ja kiedyś nie mogłam żyć bez kawy, ale piłam jej chyba za duzo. Teraz pije inkę, a raz w tygodniu robię sobie święto i pije normalna z mleczkiem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i mamy się czym chwalić [emoji5][emoji5] pierwsze delikatne laskotania po lewej stronie[emoji5] kilka dni temu były podobne Ale dziś już się upewnilam [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
A znasz juz plec ? Podobno chlopiec bedzie jak po lewej stronie czujesz ruchy :) ciekawe czy to prawda :)

A ja pierwszy raz od 4 miesiecy ruszylam sie z lozka i bylam na basenie ... Najlepsze jest to ze jak weszlam to najbardziej podobal mi sie zapach... To chyba byl chlor :))
 
Witam sie z rana :-) tez od kilku dni mam wrazenie ze czuje Malenstwo. To moja pierwsza ciaza i zastanawiam sie czy to mozliwe juz, ale uczucie inne niz wszystkie :-) wczoraj zaczelam 17 tydzien. Pozdrawiam Was cieplo :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry