reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

jagodka - masz smaki jak ja:slone albo kwasne, slodkie baaardzo sporadycznie, od mleka mnie muli-tyle co do kawy czy ser, ale na jogurty patrzec nie moge nawet. Mieso tezmnie nie ciagnie i dalej muli..
u mnie urodzaj jablek i mysle jak je przerobic, bo mi szkoda, a ze dzis dzien urlopowy to kiminie co zrobic, w sumie najbardziej mysle o tym zeby podprazyc i pozniej w malych woreczkach do zamrazarki
 
reklama
Monsku moja teściowa właśnie przerobiła jabłka przed moim powrotem, będzie dżemik z cynamonem do naleśników:)
Strasznie bolą mnie plecy w części lędźwiowej, normalnie mnie pogięło, nie mogę za szybko wstawać, bo mnie składa, chyba dam dziś mężowi olejek do masażu do łapy;) Nic mi się nie chce, co się zbiorę i wstanę, zrobię jedną rzecz i znowu siadam, no nic na raty może zrobię to, co zaplanowałam;)
 
U mnie wychodzi dziewczynka z chińskiego, wyglądam gorzej niż w ciąży z Adamem, ale pierwsze przeczucie miałam na chłopca (teraz już sama nie wiem) i jem też inaczej niż z Klaudią z ciąży, no i kopniak był po lewej. Słodkiego w sumie nie jest tak dużo, wczoraj mnie na pączka wzięło i krówki z grześkami od czasu do czasu się wkradają do menu. A tak to kapusta kiszona, barszcz czerwony, ogórki kiszone, zupa ogórkowa;), śledziki lisnera z cebulką, sok pomarańczowy. Odrzuciło mnie natomiast od nabiału (oprócz mleka, które jem z płatkami co jakiś czas), jogurtu nie przełknę; mięso jem, ale bez szału. Najdziwniejszy był w tej ciąży kabanos tuż po bitej śmietanie:D
Sojna bierzesz jakiś magnez? Może bierz profilaktycznie on pomaga na stawianie się macicy. Muszę przetrzepać apteczkę bo też powinnam brać. A i mi czasem macica się stawia jak mam bardzo pełny pęcherz;)
Muszę wstawić pranie, bo pogoda piękna i zaraz wszystko wyschnie i wieczorem jedziemy po córcie, czas skończyć słodką labę, jutro ślub jej wychowawczyni, a niebawem rozpoczęcie roku szkolnego:) Zahaczę też o koleżankę, która ma mojego rogala, bo nie mogę się już w nocy ułożyć i kręgosłup daje popalić

Haha ja trzymalam kabanosa w jednej ręce a w drugiej wztke i jadłam na przemian :D
Nie biorę żadnego magnezu ale chyba zacznę, wizyta dopiero w środę...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elenna, wszystkozajęte - słyszałam, że chusty elastyczne mają więcej minusów niż te z naturalnych tkanin bez domieszek,

Ellie123- zazdroszczę, że jesteś w stanie prowadzić samochód w ciąży, ja dostałam samochód po mężu i niestety nie mogę się nim nawet przejechać jako właścicielka, a sprzedaż mojego starego to był jakiś koszmar, bo to był mój pierwszy własny... aha a na basen chlorowany jakoś nie wiem... nie mogłabym pójść, chyba za dużo chemii do wdychania, pewnie przesadzam w drugą stronę, bo ja nawet nie maluję paznokci

Turluturlu- uwielbiam kawę, nie pasuje mi inka, ani nawet cappucino, tylko taka czarna z ziaren z ekspresu, więc całkowicie odstawiłam tak samo jak herbatę,

NatkaPolka- może za dużo oczekiwałam po drugim trymestrze, jedyna zmiana to że przed południem mam troszkę energii i że po południu jestem w stanie wyjść na mini spacer dotlenić się, podziwiam was że kompletujecie już wyprawkę, ja się dalej czuję jakbym umierała

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig też polecam magnez, w szpitalu mi magne b6 zalecili.

Ja tam w te zabobony dotyczące płci i inne głupoty typu masz zgagę dziecko będzie miało czuprynę nie wierzę ;)

A zachcianek nie mam póki co raczej. Jem normalnie, to co zawsze. Tyle, że na czekoladę nie mam takiego parcia jak zwykle.

Maryliese zdecydowanie przesadzasz z tym basenem ;) A czemu nie jesteś w stanie auta prowadzić?
 
Ja samochód normalnie prowadzę bez problemu :) mimo że już taki bęben mam :D
1472206476-abs1l5.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My po wizycie :) maluch ma się dobrze chyba sobie śpiochał akurat bo nie fikał tylko leniwie się przeciągał. Mierzenie i wszelkie dokładności za 4 tyg to będzie akurat połówkowe i mamy skierowanie na badania między innymi glukoza nas czeka. Maleństwo ułożone w pionie akurat miał taki kaprys :) no i najważniejsze mamy siusiaka i jajeczka czyli wszelkie kalendarze chińskie i inne cuda określające płeć u nas się nie sprawdziły bo wychodziła nam dziewczynka :) a pierwsze laskotania mamy też za sobą także teraz czekamy z niecierpliwością na każde następne ;) . Oczywiście ja za dużo nie napatrzylam na okruszka bo pan doktor oglądali sobie z mężem dzieciątko a ja tylko grzecznie musiałam leżeć :)

Jeżeli chodzi o zachcianki to u mnie aż takowych mocnych nie ma a jak są to na kwaśne i słodkie :) a mięso nam nie wchodzi :)
 
My po wizycie :) maluch ma się dobrze chyba sobie śpiochał akurat bo nie fikał tylko leniwie się przeciągał. Mierzenie i wszelkie dokładności za 4 tyg to będzie akurat połówkowe i mamy skierowanie na badania między innymi glukoza nas czeka. Maleństwo ułożone w pionie akurat miał taki kaprys :) no i najważniejsze mamy siusiaka i jajeczka czyli wszelkie kalendarze chińskie i inne cuda określające płeć u nas się nie sprawdziły bo wychodziła nam dziewczynka :) a pierwsze laskotania mamy też za sobą także teraz czekamy z niecierpliwością na każde następne ;) . Oczywiście ja za dużo nie napatrzylam na okruszka bo pan doktor oglądali sobie z mężem dzieciątko a ja tylko grzecznie musiałam leżeć :)

Jeżeli chodzi o zachcianki to u mnie aż takowych mocnych nie ma a jak są to na kwaśne i słodkie :) a mięso nam nie wchodzi :)

Cudowne wieści!!! Zazdroszczę, my jeszcze 5 dni do wizyty :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sojnabig brzuszek juz jaki super :) a pazurki przepiękne :) ja mam krótkie bo mam Luteine dowcipną i musiałam obciąć bo się bałam ze się podrapię tam ;) a 5 juz szybko zleci i będziesz podglądać maluszka :)
 
Do góry