reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ciężko powiedzieć od czego to zależy... Moja siostra jest w 38tc i przytyła ponad 20 kg..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w zeszłym tygodniu miałam 4 na plusie a w tym tygodniu już ponad 6. I dla mnie to normalne bo ja już 2 razy przytylam 25kg w ciazy. U mnie to chyba w genach jest :)
Pociesze ze po pierwszej ciąży po wyjściu ze szpitala zostały mi.może 3 kg a po drugiej 6kg, które zrzuciłam w pół roku. Jedyne co ucierpiało to skora. Nie ma się co na zapas stresowac bo może być ze te kg i tak zaraz znikna.
 
Ja w zeszłym tygodniu miałam 4 na plusie a w tym tygodniu już ponad 6. I dla mnie to normalne bo ja już 2 razy przytylam 25kg w ciazy. U mnie to chyba w genach jest :)
Pociesze ze po pierwszej ciąży po wyjściu ze szpitala zostały mi.może 3 kg a po drugiej 6kg, które zrzuciłam w pół roku. Jedyne co ucierpiało to skora. Nie ma się co na zapas stresowac bo może być ze te kg i tak zaraz znikna.
No właśnie patrząc na geny to ja powinnam już z dyche przytyć :p a tu nic! Ale coś czuję że teraz się zacznie jak już prawie 2 na plusie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja 6 wrz wazylam 52,50 a dziś 56,50 wiec wydaje mi się ze dużo ale nieważne dobrze ze młody zdrowy 9 lat temu z corka przytylam 25 kg i w tej ciąży tez ta będzie tak mi się wydaje
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg, z racji, że jestem niską osobą to wyglądało to strasznie i mam nadzieję, że tym razem przytyje dużo mniej:)
 
Kasia.Zosia i Ellie123 trzymam kciuki za wizyty serduszkowe dzieciaczków :)

U mnie spadek formy dzisiaj , brak chęci , nic nie cieszy jakiś dzień do niczego :(
 
reklama
Ja mam 160 cm. W pierwszej ciąży wyglądałam jak kula śniegowa :D a w drugiej tylko brzuch był ogromny :)

a ja mam jeszcze mniej, ledwo 150cm, i byłam szersza niż wyższa, bo oprócz tego, że przytyłam to jeszcze cała byłam spuchnięta, ale ta ciąża jest całkiem inna to mam nadzieję, że teraz mnie to ominie:)
 
Do góry