reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No ja miesiąc zamawiałam i jakoś mi się zeszło ;) ale zamówiłam w środę i wczoraj dojechał i mąż się śmiał jak ja będę z nim spać bo zamówiłam w kształcie litery C tak mocno zawiniety i się dziwił jak zamierzam z nim spać :)
 
reklama
  • Jagodka jakbym wciaz mieszkala w Lublinie to bym Cie nauczyla szyc, ja to uwielbiam, super sprawa.. zwezam skracam, zaczelam Malej szyc poszewki na posciel.. Mysle, ze z instrukcji sama sie nauczysz plus krotki filmik na youtubie ;) Kiedys uczylam sie robic wykroje u takiej kobietki na Choinach-krawiectwo Gabriela. Ona miala tez kurs szycia taniutki ;)
 
Chyba do tej samej pani idę na kurs w październiku:) oj wiesz, ja wolę jak mi ktoś pokaże, a nie jednym okiem na laptopa drugim na maszynę..kiedyś coś tam próbowałam, ale to bez sensu.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja chora w domu - wzięło mnie wszytsko na raz , i ogólnie coś grypowego a drugi "bonusik " to infekcja nerek i jestem na antybiotyku :/ , ehh


Sojnabig- ale super foto synka dodałaś wow!

Fuga - no trochę dużo jak na tak krótki odstęp czasu ,

Grabcia123 - ja się oliwka smaruje dla kobiet w ciąży na rozstępy , z poprzedniej ciąży mam 3 paski po boku mam nadzieje ze teraz nic "wielkiego"nie przybędzie :)

A moje dziecię w brzuchu "waleczne" skacze cały dzień dziś hihi :)

Jagódka- ja podobnie jak ty kupiłam. Maszynę i stoi :/ - musze tez zacząć z tym działać bo aż głupio :) , oj to nie ciekawa nocke miałaś :/

Densik- ja teraz z rogalem między nogami obowiązkowo śpię [emoji23] :D




Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie to jeszcze bardziej glupio bo ja umiem szyć a i tak dwie maszyny mi stoją nieuzywane. Mimo że umiem to nie lubię, nie mam cierpliwosci do użycia czegoś w calosci, jakiegoś ubrania; jedyne co to czasem skracam, obszywam.
 
Ja tez z szyjacych mam ;-) ostatnio nie za wiele szyje, ale jakis czas szylam posciele, kocyki, miski maskotki, firanki...
Miciur-ka ja walcze z katatem juz 5 dzien i mam dosc :-(

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
dziś pogoda nas nie rozpieszcza moje dziecko chyba tez to odczuwa bo leniwe dziś mało kopie ja mam trochę prasowania a tak mi się nie chce caly dzień bym spala
 
A u mnie znowuż inna sytuacja bo uwielbiam szyć ale maszyny nie mam, brak mnie coś natchnie to pożyczam od mamy starego łucznika
 
reklama
Za to z tutoriali youtubowych nauczyłam się robić na drutach:) Może córci jakąś czapę zrobię, bo ostatnio mnie łapki swędzą na druty:) Jeden pokój skończony, w drugim już tylko kolor jutro.
 
Do góry