reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Skończyłam 21 tydzień :) jak ten czas leci... Wczoraj w lekarza spotkałam dwie grudniówki jeju jaki one mają ogromne brzuchy, muszę uważać żebym ja nie wyglądała jak taka słonica
 
A jak u Was ze zgagą? Ja walczę od kilku dni z nią, jest coraz gorzej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Od kilku dni znow mnie meczy az mam mdlosci [emoji53]

lekarz zarzeka się że tak :-) i twierdzi że chłopaka nigdy nie było
W, to mamy pierwsza zmiane plci [emoji6]
Ja w piatek bede prosic o potwierdzenie ze chlopiec :)
A ja w nastepny czwartek zeby córcia została córcia [emoji3]
Grabcia jak bo? Bylas na ip?
Jagodka fajna czapa [emoji3]
Rozmaryn oj leci ten czas to fakt

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji307][emoji179][emoji738][emoji307][emoji178]
21tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Dzień dobry!
Dalej kaszle jak gruźlik, aż mnie wczoraj brzuch od tego kaszlu bolał:/ i nawet Młodego obudziłam kaszlem i już fika..
Grabcia, jak sytuacja?
Rozmaryn ja myślę, że większość z nas nie ma wpływu na to, jak wygląda na końcówce ciąży. Pamiętam, że jak leżałam na patologii w ciąży z Adamem, to poznałam kilka dziewczyn, jak zobaczyłam je po porodzie - szczególnie jedną, to jej nie poznałam:O Zupełnie inna kobieta. Dwie ciąże kończyłam latem, wtedy wszystkie ciężarówki są opuchnięte, ale ona była spuchnięta na twarzy do tego stopnia, że nie dało się jej poznać po porodzie. Mam nadzieję, że chociaż teraz uniknę opuchlizny.
Wczoraj stanęłam przed lustrem przed kąpielą i chyba mocno mi brzuch urósł przez ostatni tydzień, trzeba się smarować kurcze, bo wiecznie o tym zapominam, a skóra coraz bardziej się napina.
 
Czołem Dziewczyny:)
.jagódka - jak zdrowie? a czapeczka-szacun ! :)
Wczoraj wizytowałam-nie było połówkowego, czekamy jeszcze 3 tygodnie żeby dzidziuś podrósł, ale jak na razie wszystko ok - dziewczynka potwierdzona no i ...grzybica pochwy też potwierdzona :p
Swoją drogą nienawidzę tego paskudztwa! Lekarz mówi, że ph pochwy w ciąży to cudowna pożywka dla grzybków:)

Ja też myślę, że nie mamy wpływu jak wyglądamy na koniec ciąży. Ile to przecież wody w organizmie się gromadzi. Ja już przytyłam 4,5 kg od początku ciąży. Dużo myślę, Mama moja mowi, że za dużo. Nie wiem, jem normalnie, miałam parę dni szaleństwa ze słodyczami.
Każda z nas jest inna. Nie patrzmy na siebie krytycznym okiem (jak to my baby potrafimy..)
Ginekolog mi opowiadała, że jakaś Pani ciężarna nie chciała dać się zważyć, taka załamana była tyciem, no i w końcu mówi że ok, zważy się ale bez butów. Po czym weszła na wagę z butami w ręku ;)!
PS> Ja też żałuję, że wczoraj butów nie zdjęłam, 0,5kg byłoby mniej:p

Buziaki ;)
 
Hej. Odsypiam i zaraz jadę do innego lekarza bo tam szkoda było jechać... cała noc stracona. Na dzień dobry kroplowka przeciwbolowa zero wywiadu czy cokolwiek A jak zeszła to pierwsze pytanie - lepiej? No ja ze tak A oni ze skoro tak to do domu a jak się powtórzy to wrócić

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Grabcia - co by bylo lepiej! I znajdz jakiegos sensownego lekarza!

Jakbym miala podsumowac posty z kilku dni, ktore przeczytalam, to widze, ze zaczynaja sie chorobska jesienne i te inne..ze spaniem problemy, ze zgaga itp
Ja osobiscie mysle,ze powinno sie mowic, ze jak w ciagu dnia nic nie dolega , to jak nie ciaza :p

Fajnie, ze juz wiekszosc zna plec, ja mam dopiero w przyszlym tyg usg a i tak nie wiem czy mi racza powiedziec, kto po brzuszu szaleje. Kilka znajomych powiedzialo, ze na zapytanie o plec, dostaly odp, ze to badanie polowkowe czy wszystko jest om, a nie sprawdzanie plci (co za buractwo!!! tak jakby zerkniecie sekundowe czy jest siurak czy nie bylo wielkim problemem)

Poza tym dentysta zaliczony (nie ma dziur, uff), susze jablka na chipsy i w domu pachnie cudnie!!

Nie pamietam co i komu mialam odpisac ale tak ogolnie: zdrowia i milego nastroju dla wszystkich!! :D
 
Do góry