reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

No to racja, że wysyłka jest okropnie droga. Chyba nadrabiają cenę wina, bo wino kosztowało 23 zł a najtańsza przesyłka 12zł. A na jakiej stronie patrzyłaś? Bo ja zamówiłam na 4stronysmaku.pl
 
reklama
Ale robicie smaka na wino...:) Mi się marzy lampka szampana, taka słodziutka,.. chłodna mniam:D
Jestem juz po wizycie, wszystko ok, trochę się przestraszyłam bo mi waga nie ruszyła od ostatniej wizyty, ale na szczęście dziecko urosło-2190:)
Może wtedy miałam na sobie więcej ciuchów czy coś.
I kładę się spać bo jutro mam mnóstwo pracy w kuchni i w domu, więc obym była pełna sił.
Dobrej nocy Mamuśki ;-)
 
Ale robicie smaka na wino...:) Mi się marzy lampka szampana, taka słodziutka,.. chłodna mniam:D
Jestem juz po wizycie, wszystko ok, trochę się przestraszyłam bo mi waga nie ruszyła od ostatniej wizyty, ale na szczęście dziecko urosło-2190:)
Może wtedy miałam na sobie więcej ciuchów czy coś.
I kładę się spać bo jutro mam mnóstwo pracy w kuchni i w domu, więc obym była pełna sił.
Dobrej nocy Mamuśki ;-)

Mi też ostatnio waga stoi w miejscu, wygląda na to, że młody przybiera a ja tracę swoją :/


O ludzie. Mąż przy ostatniej chorobie stosował irigasin. Z racji, że już szału dostaje z tym zatkanym nosem, to jak poczułam lekki przewiew w jednej i drugiej dziurce, stwierdziłam, że przeplukam te zatoki. Jakie to jest straszne! Uczucie jakbym się topila. Ostatecznie stwierdziłam, że chyba nie potrafię się tym obsługiwać, bo woda mi nie wylatywala druga dziurka (albo są tak zatkane...) i w końcu płyn niechcący polknelam i zwymiotowalam :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna jak leci gardłem to źle oddychasz:) A mogą być też tak zapchane zatoki że trzeba więcej tej wody,żeby puściło. Ja przy każdym katarze używam sinus rinse i bardzo sobie chwalę.
Ale duże już te Wasze dzidziusie!
 
Sojna jak leci gardłem to źle oddychasz:) A mogą być też tak zapchane zatoki że trzeba więcej tej wody,żeby puściło. Ja przy każdym katarze używam sinus rinse i bardzo sobie chwalę.
Ale duże już te Wasze dzidziusie!

No moj maz też jest z tego bardzo zadowolony... Na bank mam i zatkane zatoki i źle używam, w każdym bądź razie zrazilam się do tego strasznie i boje się powtarzać [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To powiem Ci hiciora - ja tym płuczę nos córce od jakiegoś roku:D I skubana nauczyła się wreszcie prawidłowo oddychać:)
 
reklama
Do góry