reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Niestety tak to jest teraz w korporacjach ze ludzie sa traktowani jak cyfry... Przynajmniej u nas tak bylo...
A tak z dobrych wiadomosci dzisiaj. 34tc 0 dni i maly wazy 2313 wiec w ciagu 6 tygodni przytyl 1363 ;) glowke mial bardzo nisko i zaslanial lozysko ale przyszedl lekarz i stwierdzil ze skoro glowka jest pierwsza to dobrze i nie trzeba bedzie cesarskiego ciecia...
 
reklama
Dziewczyny , jak jest u was z szyjka macicy ?
Miesiąc temu byla ponad 4 cm, rozwarcie na o puszek, zobaczymy jutro jak postęp [emoji6]

Jagodka, jak śluz? Nadal brązowawy?
Grabcia trudna decyzja przed Wami, a najgorsze jak każdy lekarz gada co innego...
Densik a na Święta Cie wypuszcza?
Ellie, ładna waga dzidziusia [emoji4]ciekawe ile moja przybrała przez miesiac
W końcu zaczęłam pranie ciuszków [emoji4]gorzej z ich schnieciem ale jakoś dajemy radę [emoji6]
Współczuję tych sytuacji w pracy, ja dostałam nawet dodatkowa premie, ale ja cały czas pracuje w domu
Nareszcie jutro wizyta, stres jest, ale i radość bo syneczki idą że mną [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Co do win to ty jets dosc spory wybor, az sie zdziwilam; czy czerwone czy biale po kilka gatunkow (od 4-10euro), sa musujace bezal. i piwa i cydry. Chyba tylko wodki bezalkoholowej nie wymyslili :D

Ja dzis moze postaram sie ogarnac troche dom, na tyle na ile dam rade.

.jagodka - niefajnie z tymi premiami/bonusami. TUtaj an swieta nie ma nic, wec nic nie stracilam jak narazie, ale wiem jak sie czlwoiek nastawia na zastrzyk gotowki a tu klapa to sie zaraz wkurza. :/ mi tez mieli zwrocic z banku prawie 400e, a maja jakis problem z systemem i czekam juz 3 miesiace i nawet dzwonilam, ze moze na swieta sie uda, obiecuja ze przyspiesza sprawe i tyle..
 
Witam dziewczynki, jak samopoczucie?
U nas premie są w marcu, wiec zobaczę co mi firma podaruje [emoji12]Nie wiem jak ze zwolnieniami, ale na macierzyńskim dziewczyny dostają premie.
Dziś wizytuje o 12 zobaczymy jak tam Jasiowi się pomieszkuje.
Miłego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas szyjka niecały centymetr i rozwarcie na 2 cm do tej pory jutro badanko i usg to się zobaczy co tam w "podwoziu" się dzieje.

Anna25 my święta w szpitalu spędzamy.
 
U nas szyjka niecały centymetr i rozwarcie na 2 cm do tej pory jutro badanko i usg to się zobaczy co tam w "podwoziu" się dzieje.

Anna25 my święta w szpitalu spędzamy.
Densik to pewnie któraś z nas będzie pierwsza jeśli chodzi o poród [emoji5]chociaż oby jak najpozniej

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry