reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A ja znowu nie wiem jak u mnie szyjka eyglada i juz sie pewnie do porodu nie dowiem :( wczoraj mialam liste pytan ale jakos tak wyszlo ze przyszedl lekarz nie mogli zbadac lozyska zamieszanie i wyszlam z niczym tzn ze zdjeciami mojego gniewka :) haha
Szkoda ze ja nie znalazlam polskiego lekarza to moze tez by mnie badal na kazej wizycie a tak to tylko bylam badana na pierwszej i pozniej jak powiedzialam ze chyba mam infekcje a tak to w ogole nie zagladaja... Na usg to tez przy zgaszonym swietle mam usg ginekologiczne wiec w sumie tez nikt nie zaglada czy wszystko ok... No i dowiedzialam sie ze porod odbiera lekarz nie ze szpitala tylko ten do ktorego chodze na wizyty wiec ciekawa jestem kto to bedzie u mnie bo chodze na zmiane do 2 lekarek ;)
 
Sojna pisałaś kiedy o grze z Sherlokiem Holmsem. Fajna jest? Trudna? I o co tam chodzi w ogole?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo fajna :D ja grałam w Crime & punishment ale teraz jest nowa, na którą już się czaje :D the devil's daughter :) ta pierwsza jest średnio trudna, jest kilka spraw do rozwiązania a Ty grasz jako Sherlock oczywiście :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja znowu nie wiem jak u mnie szyjka eyglada i juz sie pewnie do porodu nie dowiem :( wczoraj mialam liste pytan ale jakos tak wyszlo ze przyszedl lekarz nie mogli zbadac lozyska zamieszanie i wyszlam z niczym tzn ze zdjeciami mojego gniewka :) haha
Szkoda ze ja nie znalazlam polskiego lekarza to moze tez by mnie badal na kazej wizycie a tak to tylko bylam badana na pierwszej i pozniej jak powiedzialam ze chyba mam infekcje a tak to w ogole nie zagladaja... Na usg to tez przy zgaszonym swietle mam usg ginekologiczne wiec w sumie tez nikt nie zaglada czy wszystko ok... No i dowiedzialam sie ze porod odbiera lekarz nie ze szpitala tylko ten do ktorego chodze na wizyty wiec ciekawa jestem kto to bedzie u mnie bo chodze na zmiane do 2 lekarek ;)
To i tak dużo wiesz ze jedna z dwóch lekarek. U mnie poród odbiera położna ze szpitala a ze żadnej nie wybralam to pojęcia nie mam jaka bedzie. Jak bylam w szpitalu w 27 tc to już podobno nie było szans wybrac. Ale mi to wszystko jedno :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja lekarka bada mnie co wizyte ale zawsze tylko mowi, ze jest ok, ze szyjka trzyma ladnie i bez szczegolow. Raz tylko mi mierzyla i byla wtedy 2,9 ale to bylo juz chyba z dwa miesiace temu. Nastepna wizyte mam 9 stycznia.

Wczoraj mialam straszna zgage. Meczyla mnie caly dzien i pol nocy. Zasnelam dopiero przed czwarta. Nic nie pomagalo. Dopiero jak zwymiotowalam dwa razy to troche lepiej sie zrobilo. Za to obudzilam sie ze strasznym bolem gardla i dzis bardzo slaba jestem.. Mam nadzieje ze do Swiat przejdzie..

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja lekarka bada mnie co wizyte ale zawsze tylko mowi, ze jest ok, ze szyjka trzyma ladnie i bez szczegolow. Raz tylko mi mierzyla i byla wtedy 2,9 ale to bylo juz chyba z dwa miesiace temu. Nastepna wizyte mam 9 stycznia.

Wczoraj mialam straszna zgage. Meczyla mnie caly dzien i pol nocy. Zasnelam dopiero przed czwarta. Nic nie pomagalo. Dopiero jak zwymiotowalam dwa razy to troche lepiej sie zrobilo. Za to obudzilam sie ze strasznym bolem gardla i dzis bardzo slaba jestem.. Mam nadzieje ze do Swiat przejdzie..

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom

Drusia możemy sobie przybic 5! I ze zgagą i z bólem gardła i z osłabieniem...

Jutro wizyta, więc coś czuję, że dostanę bęcki od gina za to, że doprowadzilam się do takiego choróbska :(
My dzis 35t:) ciekawe ile ten mój grubas waży :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Drusia polecam gaviscon w mleczku - to najmocniejszy środek jaki znam na zgagę - z tych bez recepty. Jak już nic nie pomaga to sięgam p niego i czuję ulgę.
W domu pachnie mi murzynkiem, mam nadzieję, że nie wyjdzie zakalec, bo pierwszy raz robię;)
Ellie to wiesz sporo, bo ja idę do szpitala i nie wiem ani na kogo trafie lekarzy, ani z położnych. Właściwie lekarza to i tak w sumie rodząca nie potrzebuje, u nas tylko przy przyjęciu i na koniec porodu się widzi lekarza jeśli wszystko przebiega dobrze.
 
Do góry