reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja właśnie będę kroić warzywa do salatki, miałam sprzątać ale nie mam siły chodzic. Hehe siedzieć też nie za bardzo mi się chce ale nic nie robić też mi się nie chce. Dzięki Sojna, chyba sobie zamówię ta devil's daughter bo zdąży mi dojść na jutro :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzis tylko ciasteczka imbirowo cynamonowe zrobie a jutro cala reszte... Mam nadzieje ze choc troche sil wróci. Powodzenia Dziewczyny w ostatnich przygotowaniach do swiat!

Sojnabig - zdrowka i energii zycze!

Jagodka - dziekuje, musze sie zaopatrzyc w ten gaviscon.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do alkoholu to dopóki nie przeprowadzą badań ile minimalnie alkoholu powoduje FAS to ja wolę unikać nawet alkoholu z niską zawartością alkoholu (do 0,6%) tzw. napojów bezalkoholowych. Wina bezalkoholowe zawsze są alkoholami z niską zawartością alkoholu. Ale są piwa 0,0% i te są zupełnie niealkoholowymi napojami (też nie wszystkie-trzeba doczytać na etykiecie zawsze). Owszem ta ilość alkoholu ( do 0,6%) jest równa ilości alkoholu w kefirze, ale kefir jakoś podświadomie wydaje się być bezpieczniejszy od napojów o niskiej zawartości alkoholu. Każdy decyduje sam. Robiłam o tym niedawno wpis na blogu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do alkoholu to dopóki nie przeprowadzą badań ile minimalnie alkoholu powoduje FAS to ja wolę unikać nawet alkoholu z niską zawartością alkoholu (do 0,6%) tzw. napojów bezalkoholowych. Wina bezalkoholowe zawsze są alkoholami z niską zawartością alkoholu. Ale są piwa 0,0% i te są zupełnie niealkoholowymi napojami (też nie wszystkie-trzeba doczytać na etykiecie zawsze). Owszem ta ilość alkoholu ( do 0,6%) jest równa ilości alkoholu w kefirze, ale kefir jakoś podświadomie wydaje się być bezpieczniejszy od napojów o niskiej zawartości alkoholu. Każdy decyduje sam. Robiłam o tym niedawno wpis na blogu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki adres bloga? :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej a ja dziś znowu w sen zimowy zapadłam :( wczoraj przed 12 usnelam, dziś przebudzilam się ok 8 potem znowu usnelam i dopiero o 11:45 listonosz mnie obudził... A miałam tyle planów od rana, a teraz mi się już nic nie chce i jeszcze jakieś mnie rozdrażnienie złapało :(
Co do spraw szyjkowych to mi też nikt nic nie sprawdza, ale nie mam żadnych dolegliwości więc chyba wszystko wporzadku bynajmniej mam taką nadzieję. A u mnie znowu do porodu będzie położna, która prowadzi moja ciążę tyle, że jest ich razem cztery póki co poznałam 3 z tym, że pierwszą i trzecią widziałam tylko raz [emoji6]
Dziewczyny, a jak to jest z tą zatrzymującą wodą w organizmie? Czytałam, że pod koniec woda zaczyna się magazynowac i że to normalne. A u mnie koniec 32 tygodnia i chyba zaczyna się zbierać. Obawiam się, że za mało pije... Czasem ciężko zorientować się co jest normalne, a co nie...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryliese, te wina nie mają 0,6% tylko 0,09% (te co ja zalazłam) Koleżanka mówiła, że nie warto, po prostu są niedobre:p
Kasiu linka ja też zbieram wodę, piję pokrzywę na to.
Ja w ogóle dziś mam dzień świra, bo mam dziś 30-stkę:D I ten murzynek to tak w ramach tortu. Pachnie obłędnie w całym domu:)
Odkurzyłam, sprzątnęłam kuchnię i salon, uprałam dwie pralki i pokrowiec na krzesełko do karmienia Adasia, zjedliśmy obiad, murzynek się upiekł:) Teraz tylko ja się doprowadzę do ładu, poleje ciasto polewą i wykleję czymś tą 30stkę i finito:)
 
Maryliese, te wina nie mają 0,6% tylko 0,09% (te co ja zalazłam) Koleżanka mówiła, że nie warto, po prostu są niedobre:p
Kasiu linka ja też zbieram wodę, piję pokrzywę na to.
Ja w ogóle dziś mam dzień świra, bo mam dziś 30-stkę:D I ten murzynek to tak w ramach tortu. Pachnie obłędnie w całym domu:)
Odkurzyłam, sprzątnęłam kuchnię i salon, uprałam dwie pralki i pokrowiec na krzesełko do karmienia Adasia, zjedliśmy obiad, murzynek się upiekł:) Teraz tylko ja się doprowadzę do ładu, poleje ciasto polewą i wykleję czymś tą 30stkę i finito:)
Wszystkie najlepszego! Dużo zdrowia i spełnienia planów w przyszłym roku! :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry