reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
My mamy wizyte 15.07 i tez dopiero bedziemy umawiac prenatalne.
Higienistka witaj!
a propos snu mam jak Fabimama, zasypiam praktycznie wszedzie, ale po chwili sie budze :-/
dzis do mdlosci i zgagi dolaczylo klucie w brzuchu i jajnikach.Ale akurat teraz @ by byla gdyby nie nasz cud :-D a podbarwiony sluz jak byl tak jest, choc w duzo mniejszej ilosc

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Higienistka witaj,ale super niespodzianka do Was zawitała :)

Ja mam mega mdłości, zasypiam na stojąco.
Katastrofa po prostu.
Na obiad tylko zupa bo na nic więcej siły nie mam.
Jejku ja na pierwsze prenatalne to się będę na początek sierpnia zapisywać[emoji14]Uroki bycia z z końca miesiąca. :)


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Higienistka witaj,ale super niespodzianka do Was zawitała :)

Ja mam mega mdłości, zasypiam na stojąco.
Katastrofa po prostu.
Na obiad tylko zupa bo na nic więcej siły nie mam.
Jejku ja na pierwsze prenatalne to się będę na początek sierpnia zapisywać[emoji14]Uroki bycia z z końca miesiąca. :)


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Elena ja mam termin na 3.02 a na prenetalne ide na początku sierpnia

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry