Monik93
Fanka BB :)
Juz niedługoJa juz bym chciala w domu byc prezenty dla malego czekaja[emoji322]
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Juz niedługoJa juz bym chciala w domu byc prezenty dla malego czekaja[emoji322]
Juz niedługo![]()
Ogólnie jak sie czujesz po cc ? Jak to przebiega?Nom[emoji173]
Ogólnie jak sie czujesz po cc ? Jak to przebiega?![]()
Mamy po cc jak się czujecie po pierwszej nocy?. Święta92, koniec końców rozumiem, że dotrzymałaś słowa i wszydcy mogli wczoraj wieczorem świętować
. Miałam przeczucie, że szybko zrobią Ci cc tym razem
.
Koło poniedziałku cała szczęśliwa trójka pierwszych lutowych maluszków wyjdzie do domu.
Martwię się, bo Was a to podbrzusze pobolewa, a to kręgosłup, jakieś skurcze macie..., u mnie to szybko miało pójść teraz, a tu nic się nie dzieje...W dwudziestych tygodniach mała chciała wychodzić, a pod koniec 30tych siedzi cichutko w brzuchu i ani, ani...nic nią nie rusza, nie wzrusza. Jeszcze naprawdę będą musieli mi wywoływać poród w marcu.
Ja czekam jeszczeJeszcze któraś Kobietka czeka na cc? Czy już wszystkie się nastawiają na poród naturalny?
Bierzecie coś takiego innego że sobą do szpitala? W sensie jakies rzeczy nie że standardowych list do szpitala np jakieś wspomagaczo-relaksacze typu piłeczka tenisowa do masażu albo jakieś zapaszki czy świeczki?![]()
I jak spotkanie z kandydatką na opiekunkę? Dała radę?Ja zaraz idę na spotkanie z potencjalną kandydatką do opieki nad moim dzieckiem kiedy wrócę do pracy.