reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
@Brrrownie tak, zapisalam się już na 28.07. W poprzedniej ciąży dostałam skierowanie na NFZ, a teraz realizują program unijny, więc żal nie skorzystać, jeśli jest możliwość 😉
 
Staram się myśleć pozytywnie, zwłaszcza jak usłyszałam dziś serduszko i zobaczyłam jak rusza tymi malutkimi rączkami i nóżkami, poczułam niesamowitą ulgę że Mały żyje i jest bezpieczny..

Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy :)

Leżę i odpoczywam, tabletki wzięte, lekarz powiedział że musi się wyciszyć te krwawienie i uprzedził że jeszcze mogę trochę krwawić przez 3/4dni.

Pozostaje mi teraz leżeć i czekać :)
 
Krwiak przeważnie robi się po nacisnieciu brzucha ja miałam z synem i nawet wiem kiedy go zrobiłam wynosilam suszarkę z domu z praniem i oparłam o brzuch. Tez może być po USG np peknie krwinka ale nie ma ujścia i robi się krwiaczek teraz tylko leżenie żeby powoli sobie wychodził bez dużego krwotoku będzie dobrze. Miłego dnia wszystkim życzę 😘
 
Całe szczęście, że z maleństwem dobrze :)
Współczuję tego co musisz przeżywać.
Oszczędzaj się. Trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze :)


Ciesz się i korzystaj :) Ja tak przechodziłam pierwszą ciążę. Wtedy tylko w komunikacji miejskiej zdarzało mi się zasłabnąć.
Teraz to już Wam nie raz pisałam jak jest, ale kończę użalanie ;)




Zapisywałaś się już na prenatalne?
Czy nie planujesz robić?
Bo pamiętam, że jedna z Was była przeciwna, tylko nie pamiętam kto :)



Grunt to pozytywne myślenie :) będzie dobrze :)


Ja mówiłam, że nie robię prenatalnych. Nie jestem przeciwna, po prostu jak dla mnie to już będzie zbędne ☺️
 
reklama
U nas żeby dostac skierowanie na badania prenatalne żeby za nie nie płacić to trzeba mieć ukończone 35 lat lub w poprzednich ciążach jeśli były jakieś sytuacje przykre i problemy to też chyba.
 
Do góry