reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Właśnie sama się w tym gubię już, staram się mu liczyć te karmienia ale jak wpadnie mąż do domu to go dokarmia jak nie widzę, bo on twierdzi, że nie będzie dziecka głodził, bo mały cały czas płacze ( aż głosik traci już) jest niespokojny, nie chce spać to raz mu da 60ml raz 90ml a ja potem głupieje bo nie wiem kiedy i ile dać mu na następne karmienie.

Podiatra twierdzi, że mały jest nadpobudliwy i dała mi skierowanie do neurologa. Miała go wczoraj zaszczepić ale właśnie przez tą nadpobudliwość powiedziała, że zaszczepi go dopiero po wizycie u neurologa, tylko, że wizytę mam dopiero 18 maja i nie wiem czy to nie będzie za późno na szczepienie? ( Mały jutro kończy 7 tygodni) jutro będę dzwoniła, żeby się umówić prywatnie.

Poza tym nastraszyła mnie, bo Bartek urodził się z dość dużym krwiakiem na głowie, który fakt faktem schodzi po mału ale powiedziała, że może robi mu się tam guz co go uciska i dlatego jest taki niespokojny. Ja osiwieje
A co to znaczy "spory" krwiak? U nas też był taki wyraźny po lewej stronie główki. Zniknął jakoś w okolicy 4 albo 5 tygodnia 🤔 sprawdzaj czy na pewno nie twardnieje jeśli będzie ponad 6 tygodni, doradziła mi to położna
 
reklama
A co to znaczy "spory" krwiak? U nas też był taki wyraźny po lewej stronie główki. Zniknął jakoś w okolicy 4 albo 5 tygodnia 🤔 sprawdzaj czy na pewno nie twardnieje jeśli będzie ponad 6 tygodni, doradziła mi to położna
Po urodzeniu krwiak był wielkości dłoni a nawet trochę większy, teraz wygląda ja spory guz i jest twardy a to źle? Mały jutro kończy 7 tygodni a w szpitalu mówili, że powinien całkiem zniknąć od 4-6 tygodni
 
Postaram się prywatnie szybciej załatwić mu ta wizytę, żeby nie przepadła mu ta szczepionka i dziękuję za odpowiedź, bo w przychodni nic się nie dowiedziałam na ten temat.
Chciałam dodać jakieś jego zdjęcie, ale za każdym razem wyskakuję, że plik jest za duży.
Coś z tym forum jest nie tak, że zdjęcia nie można normalnie dodać 🤦‍♂️ ja albo wysyłam chłopakowi na messengera albo robię screen i wtedy już można dodać 🙉
 
A co to znaczy "spory" krwiak? U nas też był taki wyraźny po lewej stronie główki. Zniknął jakoś w okolicy 4 albo 5 tygodnia 🤔 sprawdzaj czy na pewno nie twardnieje jeśli będzie ponad 6 tygodni, doradziła mi to położna
 

Załączniki

  • IMG_20210408_212631.jpg
    IMG_20210408_212631.jpg
    463,8 KB · Wyświetleń: 89
Kurcze to pewnie trzeba dzialac z ta oliwka. Ja jeszcze bardzo duzo jej glowe czesalam za dnia, np przy karmieniu. Ale my tez nie mielismy jakos bardzo duzo tej ciemieniuchy...
Ja robie tak ze na wacik daje oliwke i wcieram malemu i potem zostawiam to i szczotka miekka wyczesuje i schodzi alw trzeba dlugo to powtarzac my jeszcze tak robimy
 
Tu bym jeszcze z mezem ustalila ile dokladnie go karmicie. Ciezko ustalic ilosc karmien jesli nie wiesz ile jest dodatkowych... a mysle ze jednak mozna dzieciaczka przyzwyczaic do zbyt duzycj porcji 🤔 ale mysle ze dobrze robi ze dokarmia - ja bym tez nie ograniczala jesli dziecko chce jesc. Tylko Ty musisz wiedziec tez ile maly je.


Tez sa aplikacje do karmienia dziecka ja mam taka
 
reklama
Do góry