reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ech. Dopiero wstajemy, pospalismy z młodym do.9. Mam zasuniete zasłony, ale słyszę jak okrutnie leje. A tu dzisiaj trzeba wyjść 😦 nawet alert rcb przyszedł 🙈
 
Dobrze, że to napisałaś bo potrzebuje trochę motywacji :D też tak zawsze miałam już wieczorem wszystko ogarnięte, a teraz jestem jakaś rrozlazła i nic nie mogę zrobić ;D wstaje i zabieram się do roboty 😂
Ja tak miałam przy Kindze że nawet wieczorem potrafiłam sprzątać 🤣jak była mała a potem powiedziałam dość bo zajadę się teraz będę miała przesrane jak okna będą wynikać gdzieś za tydzień może może później 🤣😭to sprzątania będę miała po pachy....
 
Dziewczyny możliwe że mloda dostala kataru od zabkow ? Dzis jest juz lepiej. Niby sie inhalujemy ale dzis zauważyłam na dziaslach taka wklesla biala kreskę tam gdzie powinny być obie jedynki. Dziaslq rozpulchnione. Mam wrażenie że mlodej ida obie jedynki na raz
 
Dziewczyny możliwe że mloda dostala kataru od zabkow ? Dzis jest juz lepiej. Niby sie inhalujemy ale dzis zauważyłam na dziaslach taka wklesla biala kreskę tam gdzie powinny być obie jedynki. Dziaslq rozpulchnione. Mam wrażenie że mlodej ida obie jedynki na raz
U mnie zawsze były zęby plus katar 😀
 
reklama
Dziewczyny możliwe że mloda dostala kataru od zabkow ? Dzis jest juz lepiej. Niby sie inhalujemy ale dzis zauważyłam na dziaslach taka wklesla biala kreskę tam gdzie powinny być obie jedynki. Dziaslq rozpulchnione. Mam wrażenie że mlodej ida obie jedynki na raz
Mój też miał katar trochę zanim wyszły dolne jedynki obie. właśnie wtedy jak była taka kropka na dziąsle czy kreseczka już nie pamiętam. Ale katar przeszedł sszubko po inhalacjach a od kreski jeszcze długo do zęba było. A kreska była tylko jedna, a obie jedynki dolne wyszły
 
Do góry