reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czym zajmujecie swoje bąbelki 😂😂 mój to jakoś nie umie się ostatnio zająć sobą, 5 minut się pobawi i koniec, tylko chce raczkować, wstawać, wchodzić do zmywarki 😐😐😐
Hania albo chodzi z nożykiem w buzi, bhp zachowane😂albo ucieka z barbie starszej siostry 😂a starsza właśnie robi sobie spa😂 a najlepsza zmywarka i wchodzenie tam!!
 

Załączniki

  • Screenshot_20211021_125435_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211021_125435_com.android.gallery3d.jpg
    376,3 KB · Wyświetleń: 71
  • Screenshot_20211021_125446_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211021_125446_com.android.gallery3d.jpg
    277,6 KB · Wyświetleń: 72
  • Screenshot_20211021_125612_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211021_125612_com.android.gallery3d.jpg
    327,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Dziewczyny czym zajmujecie swoje bąbelki 😂😂 mój to jakoś nie umie się ostatnio zająć sobą, 5 minut się pobawi i koniec, tylko chce raczkować, wstawać, wchodzić do zmywarki 😐😐😐
U nas jest to samo tyle, że nie wstaje i nie raczkuje, więc jedyne co robi to podciąga się na drzwiach zmywarki jak jest otwarta, a poza tym pełza mi po całej chacie i burdel robi 🙈 miałam chwilę jak spał, teraz znów zaczyna buszować, więc jak zje to spacer, żeby go trochę ujarzmić 😂
 
SmieJCie sie, ale wyobraźcie sobie dziecko z białymi skarpetami dorosłego i to całymi czarnymi od spodu bo chodziłam po garażu w nich 😂 wiocha jak nie wiem 😂😂😂☠️

Ja pamiętam jak Alek miał z tydzień i mu stary ubrał tego pajaca, co ma klapę na dupie, tył do przodu. Jak to zobaczyłam prawie się zesikalam ze śmiechu, az mi prawie szwy puściły 🤣🤣
 
Pokaż kombinezon, jak działa takie cuda może też kupię chociaż na noc [emoji28] bo moje to nawet przez sen całe łóżeczko pokonuje [emoji28][emoji28][emoji28]
Ja chyba ubiore jak będę gotować obiad 😂😂😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20211021_151120_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_20211021_151120_com.google.android.apps.messaging.jpg
    245,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry