reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A u nas kiepsko. Brzydki mokry kaszel i gorączka do 38.5°. Dzwoniłam wczoraj do ośrodka wieczorem do pielęgniarki która go szczepiła (tylko ona była) i mówię że przed szczepieniem było wszystko okej i nagle w nocy po szczepieniu taki brzydki mokry kaszel i gorączka. Gorączka możliwe że po szczepieniu ale kaszel nie. Dzisiaj po 8 wsiadam z małym w auto i jadę do lekarki do ośrodka. Boje się strasznie tego wirusa rsv, chociaż katarku nie ma... W niedzielę był u nas brat z żoną i dziećmi i jeden jego syn (3.5 roku) chodzi do przedszkola i ciągle choruje... Ale ja jestem przewrażliwiona i staralam się żeby mały koło niego dużo nie przebywał ale wiadomo jak to dzieci.
Och to niedobrze :( zdrówka dla małego!!
 
U nas pobudka o 3.30 zrobiłam mleko, zjadl i zazwyczaj idzie dalej spać a tu zabawa, śmiechy i pogaduszki😂ale po godzinie padł znów do spania i pobudka o 7🙃
 
Dziewczyny dajecie już maluszkom jakiś nabiał? Typu jogurt naturalny czy jakis serek
Tak, nabial nie jest zakazany. Osobiscie nie ufam nabiałowi, dlatego jakos duzo nie daje, ale juz od poczatku młoda próbowała - jogurt naturalny, jogobella (wiem, sam cukier 😅), twaróg. Kaszke jej robie najczesciej pol na pol na mleku.
 
A u nas kiepsko. Brzydki mokry kaszel i gorączka do 38.5°. Dzwoniłam wczoraj do ośrodka wieczorem do pielęgniarki która go szczepiła (tylko ona była) i mówię że przed szczepieniem było wszystko okej i nagle w nocy po szczepieniu taki brzydki mokry kaszel i gorączka. Gorączka możliwe że po szczepieniu ale kaszel nie. Dzisiaj po 8 wsiadam z małym w auto i jadę do lekarki do ośrodka. Boje się strasznie tego wirusa rsv, chociaż katarku nie ma... W niedzielę był u nas brat z żoną i dziećmi i jeden jego syn (3.5 roku) chodzi do przedszkola i ciągle choruje... Ale ja jestem przewrażliwiona i staralam się żeby mały koło niego dużo nie przebywał ale wiadomo jak to dzieci.
Nie da się dzieci upilnować ja też odganialam a mały i tak zachorował😔
 
Byliśmy u lekarza. Powiedziała że faktycznie słychać coś ale to po szczepieniu prawdopodobnie (🤔) i póki co to dawać dalej deflegmin, do tego inhalacje z soli, fenistil i oczyszczanie noska. Gdyby przez weekend się pogarszało to przepisała nebud, ale będę się bronić przed podaniem go.
 
reklama
Do góry