reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A jaki model dokladnie zamowilas? Kurcze online to ciezko sprawdzic czy sie wyginaja 😅
Dlatego zanim zamowilam to szukalam opini o nich 😃 geox tutim . Mam te ze zdjęcia(kupiłam je niestety o rozmiar za duże, a mniejsze nie były dostepne) i te pierwsze co tam są niżej.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-03-24-06-27-03-650_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-03-24-06-27-03-650_com.miui.gallery.jpg
    250,8 KB · Wyświetleń: 87
Aaa slyszalam cos o tej firmie tez, że porządne. Dosc drogie ale widze ze da sie na promocji w sensownej cenie tez kupic.

Jakies rady na co zwrocic uwage?
Ja sobie użyczyłam insta koleżanki i ta fizjomomy poleca te właśnie co wkleiłam, a one tylko 70 zł kosztują, więc żal nie kupic.
Bylam wczoraj emelki ogladac, ale.one są tak brzydkie i drogie, że zrezygnowałam.
 
reklama
No naprawdę poraza. Kupowałam w sobotę to 220 zł :/ Tylko półki co stopy ma zdrowe nic się nie dzieje, a mąż, dziadkowie, moja mama, brat płaskostopie. Płaska stopa to niszczenie kolan, bioder, miednicy, kręgosłupa..tak sobie to tłumacze i młody nosi droższe buty niż ja.
Ja to jak miałam kupic dla starszej tylko buty to nie miałam problemu jakos tak😥😂ale jak pomyślę, że dla 2ki takie drogie to mi się płakać chce 😂😂 baska tez droższe buty niż ja nosi 😂😂 ale zimowe mrugaly chyba najlepsze jakie miala. Nic nie przepuszczały zawsze cieplutkie nogi😁 ogolnie moja baska lepiej chodiz ubrana niż ja😂😂😂😂 no ale cóż dla matki juz nic nie starcza 😂😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20220324_104412_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220324_104412_com.android.gallery3d.jpg
    486,8 KB · Wyświetleń: 113

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry