reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Bierzecie moze dziewczyny rogala do karmienia do szpitala?? :) ja poprzednio mialam i fakt dobrze mi sie karmilo na nim. Ale tak nie chce duzo klamotów i sie zastanawiam wlasnie ehh
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też się tak pocicie ? Ja mam wrażenie że nie jest mi gorąco itp a w nocy budze się cala dosłownie mokra i zlana potem. Hormony?
 
Dziewczyny robiłam ostatnio badania zlecone przez lekarza i dopiero zwróciłam uwagę ze w badaniach wyszły mi śladowe ilości białka. Gdzies czytałam ze tak zaczyna się to zatrucie ciążowe. Ale w poradni nikt na to nie zwrócił uwagi a wizyta za 2tyg. Myślicie ze jest się czym przejmować? Powtórzyć?
Dodam ze od paru dni właśnie swedzi mnie skora ale na całym ciele. Ciśnienie nie wiem bo nie mierze ale pękają mi naczynka w nosie a wtedy boli głowa.
Nie wiem czy bić na alarm o wczesniejsza wizytę czy czekać cierpliwie
 
Dziewczyny robiłam ostatnio badania zlecone przez lekarza i dopiero zwróciłam uwagę ze w badaniach wyszły mi śladowe ilości białka. Gdzies czytałam ze tak zaczyna się to zatrucie ciążowe. Ale w poradni nikt na to nie zwrócił uwagi a wizyta za 2tyg. Myślicie ze jest się czym przejmować? Powtórzyć?
Dodam ze od paru dni właśnie swedzi mnie skora ale na całym ciele. Ciśnienie nie wiem bo nie mierze ale pękają mi naczynka w nosie a wtedy boli głowa.
Nie wiem czy bić na alarm o wczesniejsza wizytę czy czekać cierpliwie
Idz sobie powtorz mocz, i zrob sobie aspat alat i fosfataza alkaiiczna jak będziesz miala cos zle to wtedy udaj sie szybciej do lekarza
 
reklama
Do góry