reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny, mnie w szpitalu przed świętami nie zamknęli ale po świętach już tak. Ciśnienie mi skoczyło w poniedzialek rano do 150/100 na 20 min i wieczorem zaczynało znowu rosnąć więc pojechałam ma izbę a tam 160/100. Jestem od poniedziałku w szpitalu biorę maksymalne dawki leków na nadcisnienie a mimo to czasami jest dolne 90. Okazało się też, że Kubuś zwolnił z waga i ma już hipotrofie (1420g, 32tyg). Więc wygląda na to, że mam już ten stan przedrzucawkowy. Lekarz powiedział, że ze względu na hipotrofie postarają się żeby moja ciąża trwała 37tyg.
Plus pobytu w szpitalu jest taki, że już doskonale wiem co mnie czeka jeżeli chodzi o wywołanie porodu. Codziennie w sali mam nową współlokatorkę której wywołują. :)
No to ciężko ja mialam 2 hipotrofiki z waga ur 2300gram😊3 bedzie troche wieksze no chyba ze waga zwolni teraz bo na 32tydz 1800gram wazyl Jakub😁
 
reklama
Dziewczyny robiłam ostatnio badania zlecone przez lekarza i dopiero zwróciłam uwagę ze w badaniach wyszły mi śladowe ilości białka. Gdzies czytałam ze tak zaczyna się to zatrucie ciążowe. Ale w poradni nikt na to nie zwrócił uwagi a wizyta za 2tyg. Myślicie ze jest się czym przejmować? Powtórzyć?
Dodam ze od paru dni właśnie swedzi mnie skora ale na całym ciele. Ciśnienie nie wiem bo nie mierze ale pękają mi naczynka w nosie a wtedy boli głowa.
Nie wiem czy bić na alarm o wczesniejsza wizytę czy czekać cierpliwie
Mnie strasznie pękają naczynka w nosie, jedna krew, ciągle wydłubuje jakieś skrzepy krwi. Dzień w dzień i długo już tak mam...
 
Mnie strasznie pękają naczynka w nosie, jedna krew, ciągle wydłubuje jakieś skrzepy krwi. Dzień w dzień i długo już tak mam...
Mam to samo od tygodnia. W nocy ciagle zawalony nos jakieś skrzepy krwi i krew na papierze jak smarcze. Ciagle posmak metalu w buzi od tego. Dzis robiłam morfologia to strasznie poleciały mi płytki krwi. I oczywiście hematokryt i hemoglobina poniżej.
 
Mnie strasznie pękają naczynka w nosie, jedna krew, ciągle wydłubuje jakieś skrzepy krwi. Dzień w dzień i długo już tak mam...
Mam to samo 🙄 już chyba w pierwszym trymestrze mnie to dopadlo i trwa nadal. Probowalam robić inhalacje ale nie pomogły. Lekarka mi powiedziała że w ciąży tak już jest i nic na to nie poradze.
 
reklama
Do góry