reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Witam i pozdrawiam:-)
Wczoraj dopiero zaliczyliśmy szczepienie, Oskar nawet był dzielny:tak:waży11750.Po szczepieniu żadnych dolegliwości:-D
przyszlirodzice-współczuję stresów i życzę dobrych wyników Amelki:tak:
kropecka -wyjazd na pewno był super, zdjęcia też fajne:-)
annes witaj:-)
patrysia -ty to się wycieczkujesz:tak::-DMoj syn w środę jedzie na wycieczkę do tych miniatur:tak::-D:-D
ulenka-to super że Gabi wie ,że chce siku, bo mój to raczej nie kojarzy, chociaż czasami się uda:tak:
:-D:-D:-D
 
Zytko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-D zdrówka pociechy z Marcelka i męża oczywiście też ;-) sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym i oczywiście szczęsliwego powiększenia rodziny :tak:

Amadeuszek śpi Oliwierek ogląda nowy nabytek w postaci bajki "truskawkowe ciastko" a mama? mama sączy piwko i postanowiła nawiedzić ciotki z bb.
Ponieważ u nas nic szczególnie nadzwyczajnego to i nie będę nic pisała.

Przyszlirodzice wiesz juz tak jest jak sie wali to wszystko na raz. Brak słów normalnie. Cieszę się tylko że z mamą już lepiej niż było bo w porzadku jak przeczytałam jeszcze nie jest. Cieszę się tez że wyniki Amelki nie są najgorsze. Zawsze trzeba szukać pozytywów w całej złes sytuacji.

Annes witamy w naszym gronie

kropecko zdjęcia boskie widać że wypad się udał. Taka radosć na waszych twarzach. Zazdroszcze wam :tak:

rekinasia wam też zazdroszcze Majorka mmmmmmmm i podziwiam zarazem odwagi ja ze swoim przewrażliwieniem nie zdobyła bym się na wpakowanie Miniutka do samolotu Oliwierka tak ale tego szalonego roczniaka zdecydowanie nieee juz tak mam takie szajbnięte nastawienie że za mały wiem błedne myślenie ale przez psychikę kobiety trudno jest się przebić...
 
syneczki2 moja zasypia ale jakos zasnac nie może i już chyba jej się to nie uda wiec bedziemy walczyc z nia do 20! Ona juz wogole rezygnuje z popoludniowych drzemek ratunku! CHodze z nią rano na spacer na nożkach ale to nie wiele daje! Jak ona nie będzie wogole mi spała w dzień osiwieje!
 
Baniorka Oliwka sypia raz dziennie drzemkę zredukowała do godziny dzięki bogu zasypia o 19.00 iśpi do.7.00 mimo to gdy mam dwie w domu ...:szok: padam.

Myszko
czemuż to zredukowałaś posta? Jak Miki? daj znaćco u ciebie:-)

Annes witamy :-) trafiłaś w trochę martwy okres kiedyś więcej się działo miejmy nadzieje że to cię nie zniechęci:-)
 
Hej
Bo chiałam pisać i pisać :-) ale w końcu mi głupio bo nikomu nie odpisałam :-(

Wiecie co brakuje mi ciąży i chwili spokoju :-D i możliwości odpisania każdej z osobna :-)

Bo teraz dopiero widzę ze jak jest ciepło to już chce się na dworze latać :-)

Pozdrawiam
 
Syneczki-dzięki kochana za życzonka:tak:Szczególnie to powiększenie rodziny wezmę sobie do serduszka:-D

Gosiaczek,lileczka,kasia-Wam tez dziękuję za życzonka na NK:tak: Duże buziaki:-):-):-)

Mysza- no to działaj z ciążą:-DJak tam mieszkanko? Masz rację,że jak tak ciepło to na BB nie ma czasu:-)

Cloe,Baniorka
-łączę się z Wami z tym spaniem naszych pociech:tak: Ja z Marcelkiem tez mam cały świat:-DCzasem śpiocha 2 razy w ciągu dnia i wtedy chyba jest gorzej bo późno odpada na wieczór,a jak śpi koło południa i jest to jedna drzemka to wieczorem zaraz po kąpieli idzie spać i ja mam wtedy wieczór dłuższy:tak:

annes-witaj w Lutówkowie naszym:-)

Margaritka,Kluska-dziewczyny dajcie znać co u Was!:-)

Anna-ajra-mam nadzieję,że przepędziłaś przeziębienie!:tak:

Uleńka-brawo dla Gabi-zdolna bestia:-D

Ania31-:-)

kropecka
-jak brat?Mam nadzieję,że poszedł się zbadać...A wyjazd mieliście rewelacja, no i ta cena-zdradź szczegóły:tak:

Patrysia-:-)

Dziewczyny,czy słyszałyście o zaniżaniu zasiłków chorobowych i macierzyńskich?Czy któraś z Was występowała o wyrównanie?Zastanawiam się gdzie to trzeba złożyć u swojego pracodawcy czy w ZUS-ie? Czytałam o tym w Gazecie i mam zamiar to wyjaśnić tylko zielona jestem gdzie z tym uderzyć...


Pozdrawiam Was wszystkie mocniasto!
 
Zytka żyj nam długo i szczęśliwie!! :-D Mysza w tamtym roku mi zlinkowała artykuł o zaniżonych zasiłkach, od razu złożyłam wniosek w zakładzie pracy, jak chcesz, podeślij mi maila na priv i wyślę ci gotowy wniosek
Kropecka super foty, 24 pln??? chyba na gapę jechaliście :p :-D w których liniach lotniczych się udało tak tanio???? skorzystałoby się na jakiś weekend..
Ulenka dostaniesz medal za wytrwałość w cycoleniu

Igi dzisiaj od rana łobuzował, najpierw wrzucił wszystkie buty do swojego łóżeczka, potem postanowił namaścić podłogę kanapką - rozniósł ją na okruszki po całym przedpokoju :( a w naszym łóżku ulokował na poduszkach szczotkę do kibla! - chyba jeszcze w tak szlachetnych okolicznościach nie przebywała :) na koniec grzeczne dziecko samo sobie przyniosło butki, bo uznało, że robi się nudno i czas jechać do babci, porobić u niej porzadki :-D:-D
 
Jestem i juz pisze:-D
Patrysiu testów nie miał bo w nocy zacisnał sie nam na szczęście jeśli moge tak napisac miał tą wizyte u alergologa obejrzała go zbadała i pyta jakie wziewy mam dla dziecka od niej ja na nia oczy bo nic nigdy nie dala ona zdziwiona jak to mozliwe i od wczoraj mój syn jest na wziewach berodual i flixotide. Mam nadzieje ze bedzie jak ostatnim razem ze po czasie znów bedzie spokój na kilka lat z jego chorobami


Dziewczyny pozdrowienia i buziaki dla maluszków
kurcze zeby juz mial spokoj z tymi chorobami... tylko sie wymeczycie :no:
Aniu oby kłopoty zdrowotny minęły na zawsze!!! współczuje, ile wy sie strachu na przeżywaliście, mam nadzieje że nowe leki pomogą
Kropecko cudowne zdjęcia, no a cena biletów powalająca!!!!! jak to możliwe, to ja do Zabrza do siostry się wybieram już trzeci miesiąc bo podróż ze 200 zł wyniesie no i tam trzeba mieć na jakieś życie, a z kaską krucho od kąd K znowu nie ma pracki :(
no i brat niech koniecznie odwiedzi lekarza, nie pozwól mu zbagatelizować swojego zdrowia,
a co u nas ciekawego ? no wiec Gabi pokazały sie kolejne ząbki, jak nie było to nie było a teraz jest już 11 :) , jeśli chodzi o naukę korzystania z nocnika to jest na dobrej drodze :) chodzi co prawda w pieluszce ale woła już siusiu czeto i czasem uda sie ze przez cały dzień ma sucha pieluszkę :) no i nie ma problemu jeśli jesteśmy gdzieś gdzie nie ma nocnika, Gabrysia uwielbia korzystać z toalety dla dorosłych, az do przesady bo woła siusiu tylko po to żeby sobie posiedzieć na kibelku;-)
nadal ja karmie piersią ale zanosi sie na to że córeczka sama odrzuci pierś, czasem po prostu zaczyna ssać i po chwili puszcza pierś, zaczyna pluć i koniec, dziwne to trochę zachowanie ale cóż, dorasta mi córcia, ze starszymi nie było takich zachowań, ale przecież każde z nich jest innym człowiekiem, zobaczymy jak to z tą piersią będzie
co do mowy to oczywiście mama i tata na tapecie od rana do wieczora, no a i próbuje nowych słówek, raz jej sie uda bardziej raz mniej , ale próbuje;) najfajniej jej wychodzi wołanie "mama idziś" co ma oznacza widzisz;) do znudzenia będzie przechodziła samodzielnie wysoki próg i wołała "mama idziś" przy czym sama sobie bije brawo :) w ogóle bardzo ładnie juz chodzi a nawet próbuje biegać, ktoś kto nie wie o jej problemach z bioderkiem nigdy by nie pomyślał że miała jakieś problemy , nadrobiła szybko zaległości ;)
no popatrz fajnie jak chce korzystac z toalety dla doroslych a masz te nakladki czy siada bezposrednio??
Hej dziewczyny melduje sie nastepna mama lutowego dziecka 2008:-D
Jestem Agnieszka i mam 22 lata a moja perełeczka to natalcia urodziła sie 19 lutego 2008 o 10 25 wazyła 2950 g i miezyła 53 cm. Teraz troszke je4j sie urosło:-) i jest natanemszatanem...
witaj :-D
Witam i pozdrawiam:-)
Wczoraj dopiero zaliczyliśmy szczepienie, Oskar nawet był dzielny:tak:waży11750.Po szczepieniu żadnych dolegliwości:-D
przyszlirodzice-współczuję stresów i życzę dobrych wyników Amelki:tak:
kropecka -wyjazd na pewno był super, zdjęcia też fajne:-)
annes witaj:-)
patrysia -ty to się wycieczkujesz:tak::-DMoj syn w środę jedzie na wycieczkę do tych miniatur:tak::-D:-D
ulenka-to super że Gabi wie ,że chce siku, bo mój to raczej nie kojarzy, chociaż czasami się uda:tak:
:-D:-D:-D
jak tam syn po wycieczce podobalo mu sie??
Dziewczyny,czy słyszałyście o zaniżaniu zasiłków chorobowych i macierzyńskich?Czy któraś z Was występowała o wyrównanie?Zastanawiam się gdzie to trzeba złożyć u swojego pracodawcy czy w ZUS-ie? Czytałam o tym w Gazecie i mam zamiar to wyjaśnić tylko zielona jestem gdzie z tym uderzyć...


Pozdrawiam Was wszystkie mocniasto!
ja nic nie slyszalam i oczywiscie spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe sto lat!!!
Igi dzisiaj od rana łobuzował, najpierw wrzucił wszystkie buty do swojego łóżeczka, potem postanowił namaścić podłogę kanapką - rozniósł ją na okruszki po całym przedpokoju :( a w naszym łóżku ulokował na poduszkach szczotkę do kibla! - chyba jeszcze w tak szlachetnych okolicznościach nie przebywała :) na koniec grzeczne dziecko samo sobie przyniosło butki, bo uznało, że robi się nudno i czas jechać do babci, porobić u niej porzadki :-D:-D
hehe dobry Igi :-D:-D:-D
 
reklama
MOja Dominisia sama prosiła się o sen! JEstem w totalnym szoku! Niech sobie spi a mamusia odpoczywa!
Co dajecie na kolacyjke dzieciakom?
 
Do góry