reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć Dziewczyny!

Witam się wieczornie i po dłuższej znów nieobecności:-(
U nas wciąż remont i wszystko co z nim związane przyprawia mnie o notoryczny ból głowy,mój M twierdzi,że to napięciowy ból głowy-nie ma się co martwić i trzeba wyluzować,samiec jeden! Boszzzz... Chciałabym wprowadzić się już do nowego lokum pod koniec marca,bo utrzymywanie dwóch mieszkań nie jest miłe... Że nie wspomnę juz o tym,że pogoda sprzyja myciu okien,a ja w tym mieszkaniu juz na pewno nie skorzystam:-p Tymczasem jesteśmy po wymianie instalacji elektrycznej,teraz działa hydraulik,a potem już będzie z górki-mam nadzieję:sorry:

Rekinasia-no widzisz kochana coś w tym jest ,z tym podobnym bilansem naszych milusińskich;-)Jestem pod wrażeniem wygadania twojego Igiego:tak:Lubię te historie o pani Ewie:-D

Ania_ajra- brawo dla Martynki za taka wagę!!:-)Karmisz piersią Aniu?

Kwiatuszek-dużo zdrówka dla Was!

Klusia- super to Twoje przedszkole:-)

Dobrej,spokojnej nocki moje drogie! Uciekam,bo juz M wisi nade mną,bo chce zasiąść do kompika... Buziaczki!!!
 
reklama
rekinasia chcielismy jechac na jeden dzien albo gdzies z noclegiem :tak:
anna ajra - to fajnie przytyla - super...!!!

a u nas stara bieda... :-)
 
Cześć dziewczyny!
U nas Michałek przeziębiony i Adam, z tym że malutki jest znośniejszy.:-p

Kluska 79 – bardzo, i to bardzo podoba się nam (mi i mojemu m) Wasz pomysł i jego wdrożenie w rzeczywistość. Szczerze mówiąc też o tym marzymy.:-) Mogę się jedynie domyślać jak ogromy nakład czasu i pieniędzy wymaga otworzenie takiego „przedszkola”…
Napiszcie prosze co myślicie o nazwie, zdjęcia w galerii będą dopiero w poniedziałek:wściekła/y:. Na początek otwieram jedną grupę do 15 dzieci, następnie na piętrze będą 3-4 latki.
Ceny jak widać ale program edukacyjny jest bardzo bogaty, a dzieciaczkinawet nie zauważą,że zdobywają wiedzę.

Jeśli chodzi i stronę, to jest bardzo fajna - przejrzysta, kolorowa, czytelna i pozytywna w odbiorze.:happy: Zdjęcia w galerii są ciekawe, dające obraz całej działalności. Zrobione dobrej jakości aparatem. Jako potencjalnemu „klientowi” brakuje mi zdjęć sal z bawiącymi się dziećmi, ale myślę, że to kwestia czasu… otwarcie dopiero przed Wami. ;-)
Program uważam jest naprawdę atrakcyjny. Żałuję, że u Michałka takiego nie ma – poważnie. A nazwa jest jak najbardziej trafna – nowoczesna, bardzo dobrze czytelna dla współczesnego rodzica (doskonale przemawia do zamierzonego grona odbiorców). Widać, że zależy Wam na edukacji (zgodnej z wiekiem) – motto jest wspaniałe. Nawiązując jeszcze do ceny, to u Was jest taniej niż obecnie w "przedszkolu" Michałka. :-)
Życzę sukcesu!:tak:
 
Dziewczyny- dziękuję za pozytywne opinie:-), a Tobie anna_ajra - dziękuję szczególnie:-D
anna_ajra- mój małżonek również jest zawsze "najbardziej cierpiący";-) . Tak to już z nimi jest:sorry:. Jak pięknie Martynka przybrała, brawo dla malutkiej i jej mamy:-D
Zytka- współczuję remontu,ale jak fajnie będzie się przeprowadzić do włanego, wyremontowanego mieszkanka. Życzę wytrwałości:tak:
My rónież już po bilansie 2 latka , Dominik waży 13,5 kg i mierzy 92 cm. Mały wielkolud mi rośnie. Gada jak najęty, tylko nocnik go nie interesuje, no już mi ręce opadają:crazy:, zrobił kilka razy pare kropelek i to wszystko.
Rekinasia, przyszlirodzice- ale wyobraźnie mają Wasze dzieci:-D
 
czesc dziewczyny!
spiesze do was z nowa informacja, otoz jestem znowu w ciazy!:-) mamy 7 tydzien, ciaza wprawdzie zagrozona ale jestem dobrej mysli!
u nas walentynki jak zawsze podyktowane sa urodzinami Igusi, wiec była imprezka dla rodzinki a w ten weekend kinderbal:-)
anna_ajra kochana jestes! zawsze o wszystkich pamietasz:-):-) dziekujemy za zyczonka:-D pisz prosze wiecej jak Michas reaguje na nowego członka rodziny:sorry: mnie teraz najbardziej zastanawia kwestia przygotowywania Iguni na przyjecie braciszka lub siostrzyczki:-);-)
kluska gratuluje! juz za pare dni ruszasz wiec trzymam kciuki;-) kto wie czy nie byłabym twoja klientka, ale teraz po przeprowadzce do nowgeo domu blizej mi do Krakowa niz K-c:tak: chociaz planuje rodzic znowu w Katowicach u moje gina:-)
w chwili obecnej jestem dwa tyg.na L4, ale juz mnie nosi :sorry: czy ktos wie jak pozbyc sie chwastów z ogrodu i wychodowac piekny trawnik :confused2::rofl2:
pozdrawiam wszystkie lutóweczki:happy:
 
Kluska przedszkole super gdybym mieszkała gdzies bliżej na pewno posłałabym Bartka do Ciebie:tak:stronka super przyjrzysta ach che sie ogladac:tak:

ladna.ex.panna WiELKIE GRATULACJE!!!! Odpoczywaj duzo i spokojnych 9 miesiecy:tak::tak::tak::tak:
 
Ładna expanna GRATULACJE:tak::-):-)
Dowiedziałam się że jestem w ciąży z Oliwką gdy moja Julka była taka jak Iga:tak:
Trzymaj się :tak::-)
 
czesc dziewczyny!
spiesze do was z nowa informacja, otoz jestem znowu w ciazy!:-) mamy 7 tydzien, ciaza wprawdzie zagrozona ale jestem dobrej mysli!
gratulacje!!!!!!!!! ja mam 35 tydzien :)

jesteśmy po bilansie 2latka, jeśli chodzi o wagę, Igi jest w 10-25 percentylu, 11,6kg, ale jeśli chodzi o wzrost, jest w 90tym, tak jak Marcysia - 90 cm :-D

widzę, że Igi jest w dobrym towarzystwie, jeśli chodzi o przyjaciółki z wyobraźni :-D
Kwiatuszek czy to jest rodzaj stepera?
kurcze muslalm ze wkleilam fotke w poprzednim poscie a tu nie wyszlo
prosze przykladowy link:
ORBITREK MAGNETYCZNY OBERON SPOKEY WYS 0 + GRATIS (921062699) - Aukcje internetowe Allegro


Ania_ajra gratuluje dorodnej Córeczki!!! sama radośc dla rodziców patrzec jak dziecie przybiera

a moja Hanusia chyba ma owsiki :((((((((((((((((((((
 
reklama
Do góry