)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Selerowa

Fanka BB :)
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Oj dawno nie zaglądałam.
Miki kończy 13 miesięcy, ja za miesiąc wracam do pracy, on do żłobka. Czy damy rade?
Jeszcze nie chodzi i chyba jeszcze to potrwa, bo i chęci i odwagi mu brak. Córcia już śmigała, ale jego i tak wsędzie pełno, wszędzie wlezie, wszystkiego dotknie. No i cycuś w dalszym ciągu to nr 1.
MamoStacha, nie przekonasz się do fb?

reklama

Mama Stacha

&Franka&Janka
Miasto
Żyrardów
Rozwiązania
0
Selerowa, dacie radę. Ja już 3 dni byłam w pracy i nie było tak źle. Młody troszkę to przeżywa, no ale to jakby rewolucja w jego życiu. Zaczęłam od środy więc nie zdążył się upewnić, że to nowy porządek dnia, że wstaje a mamy nie ma i babcia go obrabia, w przyszłym tygodniu więc spodziewam się trudnych chwil. No cóż, do wszystkiego trzeba przywyknąć, zmian wbrew pozorom jest dużo.
Mój Jasio rozkręca się z chodzeniem, przełamał największy strach i teraz ćwiczy równowagę, za tydzień będzie chodził jakby to robił od zawsze :-)
A co do fb . . . może i bym się przekonała, ale co Wam po takiej co wpadnie raz na ruski rok. Teraz jak poszłam do pracy, w której nie jest mile widziane fb, w domu, gdzie biegiem nadrabiam obowiązki i szukam milisekund, żeby spędzić je z dziećmi i z nadchodzącą wiosną, gdy życie toczy się w ogrodzie bez prądu, ciężko mi będzie odwiedzać, czytać a co dopiero odpisywać. Nie chciałabym nikogo skrzywdzić, należąc do jakiejś społeczności powinno się w niej aktywnie uczestniczyć, a nie tylko wpaść po radę czy poradzić i wyjść na "mądrującą się" :-)

Joasia_1986

Fanka BB :)
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Już przez chwilę się rozkręcało i teraz znowu ucichło...

Mamo Stacha na fb to nas też ostatnio coraz mniej. Kilka z nas już poszło do pracy (ja grzeję dupkę w domku i planuję kolejne - zobaczymy jak to wyjdzie) ;-) Większość dzieciaczków chodzi. Moja to już pierwsze kroki dawno postawiła, ale rozkręca się dopiero teraz. Przełamała w końcu strach.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry