reklama

Lutóweczki 2014

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2014' rozpoczęty przez kasoku, 3 Czerwiec 2013.

1. kasoku

kasoku Mama Matyldzi & Tymusia

Witajcie, wyszly dwie kreseczki, dzisiaj odbieram badania krwi, być może w lutym urodze, jeszcze nie bylam u ginekologa, wg kalendarza powinnam być w 4 tc, ale wpisuje się tu jako pierwsza :)

2. spooky27

spooky27 Fanka BB :)

To i ja jestem :) 5 tydzień - według mnie termin 7 lutego, ale lekarz pod koniec miesiąca.

3. reklama
  4. kasoku

witaj spooky27 no, to tu możemy rozpisywać się o mdłościach i innych dolegliwościach stanu błogosławionego :tak:;-)oraz małych i większych radościach, rzecz jasna.

spooky czy twoja pierwsza dzidzia nie jest przypadkiem tylko miesiąc mlodsza od mojej????? Matyska urodzila się 27.12.2008, tak jak bym nie mogla poczekać do stycznia :)

Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2013
  5. spooky27

:) Miałam termin wg OM właśnie na ten dzień, ale wszystko przeciągnęło się na 16.01, więc nawet niecały miesiąc :D

6. kasoku

kurcze to znowu jesteśmy podobnie zaciazone :D, a chłopczyka masz czy dziewczynke???

7. spooky27

Chłopaka :-)

8. Elayna

Elayna Aktywna w BB

Witojcie :) i ja jako 3 dopisuje sie :) z tego co wykres mowi termin wychodzi koniec stycznia / poczatek lutego :) lekarza mam na czwartek :)

9. ni_kusia

ni_kusia Fanka BB :)

Dopisuję się również ;)

Ovufriend mi wyliczył termin porodu na 1 lutego :) Póki lekarz nie potwierdzi, na razie tak zostaje :-)

10. reklama
  11. kasoku

witaj ni_kusiu, ja dzisiaj bete odebrałam wygląda na 4-5 tc :), ale jestem zmeczona, nic mi się nie chce i wszystko mnie swędzi, broda ,nogi taka przeczulice mam, spac mi się chce, brzuch już tak nie ciagnie jak rano, ufff

12. ni_kusia

ni_kusia Fanka BB :)

Ja sie czuję normalnie, wieczorem jestem głodna co mi się wcześniej nie zdarzało i nie zasnę jak nie zjem :) I ciągle mi gorąco i chce mi się pić. Martwię się o mdłości, bo w 1 ciąży miałam od 8 tc do nieskończoności miałam wrażenie. Liczę na to, że teraz będzie inaczej :)

A kiedy miałaś ostatnią @ ?? Bo ja 26 kwietnia...

Poleć forum