reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

LucyLu

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Maj 2012
Postów
80
Miasto
Irlandia
Drogie Kochane Lutoweczki,

Zapraszam serdecznie do chwalenia sie.

Jak w temacie, zamieszczamy zdjecia i peczniejemy z dumy :-)

Prosze sie nie wstydzic i zamieszczac :-)

Buziaki i pozdrowienia dla Lutoweczek
 
reklama
No to będę pierwsza i wklejam swoje dwie kreseczki :-)

4-1982BAED-211360-480-2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Super dziewczyny, fajne te Wasze tesciki :happy:
Moj juz sie nie wyswietla niestety a zamulilam i nie zrobilam zdjecia odrazu (chyba z szoku :-) )

Czekamy na wiecej testow no i brzuszki jak tylko sie zaczna pokazywac :-)
 
To i ja się pochwalę- druga kreseczka bladziutka, ale test robiłam w 10 dniu po transferze więc wynik jest taki jaki jest:) Ale ważne że są 2 kreski:)

test.JPG
 
Super Anioleczku, moje serdeczne gratulacje, bardzo sie ciesze z Twojego szczescia!
Druga kreseczka bladziutka, ale jest jak byk!
 
Witajcie !
niesmialo do was zagladam bo u mnie @ brak a na tescie bardzo blada kreska :confused: poczekam z 2 dni jeszcze i pojde na bete, mam nadzije ze nie jest to moj ostatnio post tutaj ;)

pozdrawiam :rofl2:
 
reklama
Do góry