reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Poli pięknie się prezentuję twoja wyprawka :-) Ja się właśnie też zastanawiałam czy już nie poprać ostatecznie ciuszków. Boje się, że w styczniu już nie będę miała na to siły (pranie, prasowanie, ponowne układanie) już teraz chodzę jak hipopotam. A jak za długo chodzę to brzuch twardnieje, więc chyba zakupię proszek dla dzidziolka i zacznę pranko:-)

kigajanik doskonale cię rozumiem. Jak nie miałam jeszcze nic dla małej to tak jakoś czułam się rozbita i nie umiałam wszystkiego ogarnąć. Teraz na szczęście wyprawka bliżej końca. Może podpytaj kiedy ci przekażą ciuszki i powiedz, że chciałabyś wszystko sobie wcześniej przyszykować, bo później możesz nie mieć na to siły.
 
reklama
Laseczki brzuszki macie przepiękne:))

Kinga tak jak dziewczyny mówią, zapytaj delikatnie na jakim są etapie...bo chciałabyś wiedzieć co dokupić:)

Poli wow ale masz ubranek!!! ja to mam o połowe mniej jeszcze, choć planuję coś dokupić bliżej porodu jak już wagę będę znała lepiej:))
za to dziś jadę na zakupy do szpitala czyli kosmetyka hehe i zapakuję walizeczkę a co niech już stoi i świeci w sumie za 1,5 miesiąca mogę rodzić:))

Smoniczka ja wczoraj prasowałam ubranka małej i prałam koce, pościel i ręczniczki:)
 
Bella, zastanawiam się czy nie kupiłam za dużo rozmiarów 56:baffled:bo mam- 4 pajace bawełniane, 2 pajace welurowe, 1 rampers sweterkowy z kapturem, 4 body na długi rękaw, 4 body na krótki rękaw, 1 półspiochy, 1 zestaw koszulka z ogrodniczkami....Liczę, że Leoś jednak duzy się nie urodzi- my z mężem jesteśmy niscy..Ale czy to ma wpływ na początkowy "wzrost"?
 
Poli wg. wszystkich ginów jakich znam wzrost rodziców ma wpływ na długość maluszka (choć nie zawsze oczywiście) u nas oboje jestesmy wysocy i mamy długie nogi hehe Iza do czasu jak rosła najdłuższe miała nogi z Natalką jest to samo teraz:))
wg. mnie nie jest to za dużo
ja chcę mieć docelowo 9 pajaców i 9 body z długim/krótkim rękawkiem do tego ok 2 sweterki/bluzy. Izę ubierałam w takie zestawy właśnie bo najwygodniej. tzn. u niej miałam pajac a pod nim kaftanik i taki też był mój pierwotny plan ale nie mogę dobrać odpowiadających mi kaftaników więc zamieniłam na body:)) i taki sam zestwa na 62 chcę:))
tylko tak jak pisalam nie wiem jaka mała będzie długa więc na 56 mam narazie 4-5 pajaców i 4 body i czekam do kolejnego usg:)
 
przyszły mi dziś ubrania ze Smyka :D cudne są :D zaraz zrobię fotki i się pochwalę :)
ja mam 6 nowych bodziaków w rozm 56 (niby ta sama firma a lekko się różnią wielkością), do tego na razie 2 szt śpiochów, planuję kupić ze 3 pajace w tym rozmiarze, nie więcej, bo obawiam się że po tatusiu nasz Synio może być długi :) mam sporo używanych, własnie muszę policzyć i w końcu poukładać po praniu :p teraz jak jakieś nowe to tylko większe kupię, dziś byłam w Tesco i widziałam że są przeceny po 30% na dziecięce ubrania (dla dorosłych chyba też) za pół godzinki się wybieram jeszcze raz, może coś kupię :D
 
To ja się też pochwalę :) Najbardziej aktualny (z zeszłego tygodnia) jest ten w lewym dolnym rogu :-)

rośniemy.jpg
 
Poli wyprawka cudnie się prezentuje:-):-):-)
kwasia super brzuszek!
Aniołeczek chudzina z Ciebie, tylko pozazdrościć;-) brzuszek malutki, ale pewnie Danielek sobie tam miejsce dobre znalazł jak tak ładnie rośnie...pewnie po połówkowym masz jakieś zdjątka z usg to się pochwal jeszcze swoim kawalerem:tak:
marta Twój brzusio też taki ładny okrągły:-)
Cortina zgrabna foczka z super brzuszkiem:tak:
eve rośniemy rośniemy - ciężarówka że ho ho;-)

ja jestem w lesie z wszystkim, ale nie będę się dołować, dogonię Was później:-p mama z ciocią kupiły jakieś ciuszki w Niemczech, na weekend po Mikołajkach będę widzieć co to za prezenty:-)
 
reklama
Do góry