reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Nadika najważniejsze, że wcześnie wykryty. Teraz trzeba z tym się uporać.... pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.... trzymamy kciuki! Tutaj znajdziesz życzliwe słowa... zawsze...:)
 
reklama
Nadika, musisz być teraz silna, wszystkie jesteśmy z Tobą, będzie dobrze..trzymaj się dzielnie kochana a my trzymamy mocno kciuki :*
 
Hej!

Mnie też dłuuugo tu nie było...myślałam, ze forum kaput :/ przyszłam się przywitać a tu takie wieści.....Nadika dużo, dużo sil Ci życzę!! Bądź dzielna!

My już od 3 miesięcy nie cycujemy- Szymek sam się odstawił z dnia na dzień :) A nocki przesypiamy od 4 miesięcy:) Szymek jest dalej chudy,ale wysoki- waży 8700g i mierzy 86cm :) Fajnie, że jednak form hula ;) to będę wpadać częściej :) Buziale!
 
Ostatnia edycja:
NUTKA teraz pochwal się jak to zrobiłaś, że mały przesypia nocki bez jedzonka??:-p

:cool2::cool2: no cóż... Ten typ tak ma ;-):-) Na kolację wtrąbi 200ml kaszki lub zupki z obiadku+ ćwiartkę bułki z np. szyneczką, popije wodą (bo herbatek, soczków nie chcę) i śpi :-) Z reguły od 19.30- 6.45:-) W dzień za to mi bardzo mało sypia- raz dziennie po góra godzinę....:sorry::baffled: Teraz ma takie parę dni, że śpi 3 godziny od 11-14....Ale to pewnie tymczasowo ;-):confused2:
Nadika czekamy . . . :-(
 
Jestem dziewczyny :) czytałam wszystkie wpisy i dziękuję za słowa otuchy!!
Po 13-ej dzwonię do Kliniki czy od jutra będzie dla mnie miejsce ale raczej jutro na 3 dni jadę na oddział chemioterapii i pierwsza chemia mnie czeka. Jestem jakoś dziwnie spokojna, ze wszystkich mi bliskich to ja zachowuje największy spokój. Boję się ale wierzę że będzie dobrze, przecież jestem jeszcze taka młoda, mam dwóch wspaniałych synów i oni mnie potrzebują,muszę ich wychować i mam zamiar pożyć jeszcze z co najmniej 20 lat!! Tak naprawdę to nie wiem co mnie czeka, jak mój organizm będzie reagował na chemię itd. Trzymajcie kciuki by chemia działała i zniszczyła gnoja a przy tym nie wyniszczała bardzo mojego organizmu. Chcę mieć siły na spacery, na czas z moimi dziećmi, idzie wiosna więc muszę być silna i spędzać dużo czasu z dziećmi na świeżym powietrzu.
Nie wiem czy uda mi się napisać ze szpitala, jeśli nie to odezwę się po powrocie.


Jednak jadę w środę!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie !

Nadika jestes super dzielna babka ! masz racje, trzeba spiac posladki i wygrac z badziewiem bo cale zycie przed toba ! wierze kochana ze bedzie dobrze, musi byc dobrze :-) tak sobie pomyslalam ze moze Daniel byl taki ccycowy i zwrocilas uwage ze cos jest nie tak ? moze gdybys nie karmila nie dostrzeglabys tych zmian ?
bedziemy ci tu bardzooo kibicowac :-)

piekna pogoda u nas, wiosna pelna para, rych marny na forum pewnie u was tez slinicznie i spacerkujecie :)
 
Dwano mnie tu nie bylo,myslalam ze nikt nie zaglada,dzis weszlam bo maly mi daje posiedziec przy kompie i co ja widze:crazy:
Nadika kochana ,trzymaj sie dzielnie,masz chlopakow swoich kochanych i masz dla kogo walczyc!!!!Zycze Ci zeby chemioterapia pomogla szybciutko i nie narobila zadnych szkod w Twoim organizmie!!!!!!!

Spoznione zyczonka z okazij pierwszych urodzinek maluszkow Wszystkiego najlepszego maluszki,samych slonecznych dni z usmiechami na buziuniach;-)

My nadal cycujemy w nocy , maly budzi sie czasem 2 razy a czasem to co 2h, w dzien spi dwa razy,roznie po godzinie albo 45min.
Mamy cztery zebolki,ktore wyszly nam wszystie w jednym tygodniu!

Pozdrawiamy wszystkich maluszkow i rodzicow :-)
 
reklama
Nadika i tak trzymaj!!! Brawo!:tak::tak:

Moja babcia też miała raka piersi i po tym co mówi, to pozytywne myślenie i szybkie działanie są najważniejsze! Tak jak piszesz masz dla kogo walczyć a my forumowiczki mocno trzymamy za Ciebie kciuki!! :cool2::tak:

U nas nocka dziś z lekkim popłakiwaniem i marudzeniem- zęby...:confused2: Chodzę półprzytomna....Zdało by się okna umyć a mnie się taaaak nie chcę:zawstydzona/y::baffled::no::rolleyes2:
 
Do góry