reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

No widzisz Gosia a Tymek tylko po mlecznych rzeczach wymiotował. Ale to aż chlustał zanim zdążył dobrze zjesc. Oboje z M.bylismy obrzygani ;)
Ale gorączka jednak sama nie jest masakryczna ale te wymioty to już masakra!

Smoniczka obyście szybko pożegnali katar! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello :)

smoniczka zdróweczka :tak:

My też po jelitówie...Masakra to byla jakaś, Szymek nic nie chciał jeść- na szczęście suchary i wafle ryżowe wystarczyły;-) Dziś już ukradł mi z talerza ogóra kiszonego, więc humorek i zdrówko wraca :-D:-D U nas też ewidentnie wychodzi druga jedynak, bo wczoraj, to się żyć z nim nie dało...tak marudził :angry::no:;-)
Jutro podobno ma być nawet do 20 stopni ciepła...:sorry: Jak nie będzie, to składam reklamację :-p;-)
 
jaaaa ale piździ!!!!!!!!1:angry: masakra.leje!!! a wieje!!!!

i my też chore. mnie gardlo i łeb tak napierdziela... mloda ma katar. marudzi na potęgę i kupska się sypią. czyli idzie ząb... nie da sobie zajrzeć do buzi aby oblukac sprawę.

zdrówka życzymy!
 
Ojjjj, zdrowka chorowitki :)
wiosna idzie, nie chorowac mi tu :-)
u nas dzisiaj 17 stopni bylo o godzinie 14.30 :-) a do domu z malym gadem wrocilam o 18.15 bo zaszlo slonce I juz sie nie dalo rowerka ujezdzac:-D:-D
 
Dzień dobry!! Wczoraj było tak fajnie... a dzisiaj kurde leje... w nocy wichura taka, jakby dom miał zaraz odfrunąć, i Antek cos dziwnie śpi... w ogóle ma jakieś masakryczne spanie ostatnio...

zdrówka chorowitkom, my tak jakby też mamy katar, ale nos czysty, tylko, że jak sprawdzam co chwile to pod nosem mokro, więc chyba nic powaznego.

Nadika - ściskam mocno!! Miałam wcześniej cos napisać, ale w takiej sytuacji po prostu nie wiem co napisać... jesteśmy z Tobą!!
 
pogoda taka cudna. u mnie dobijało dziś do 20 stopni :) za to teraz wieje!!!!! nienawidzę tego wiatru. kto wymyślił halny ??:confused:

u malej katarek mniejszy, ale za to mnie gardło boli....
 
Dzień dobry!! Haloooo!! jest tu kto? Kurde weekend przylazł, to pewnie cisza będzie ale nic... najwyżej sama ze soba pisać będę :p

U nas oczywiście już się ładnie robiło, to z rana spadł śnieg... na szczęście tylko na chwilunie i już go nie ma :)

Obecnie jestem na etapie szukania wózka spacerowego typu "parasolka", swoja drogą zaczynam sie zastanawiać, po jakiego grzyba kupowałam to moje wielkie i ciężkie ustrojstwo... nic tylko przeszkadza... ale fakt dobrze się nim jeździ...

aaa... i marzy mi się własny kąt... swoje 4 ściany... szkoda, że to takie nierealne...

Domik zdrówka!! Mnie też coś bierze, ale jeszcze walczę :)
 
reklama
haloooooooooooo
jest tu kto? :-(
pogody w Pl wam zazdroszczę ;-) u nas dzisiaj niby było słonko, ale zimno :(
no ale dzieciaki i tak szalały prawie cały dzień na dworze. na dobre wrócili o 17 z placu zabaw. zrobiliśmy sobie kawkę, zjedliśmy ptysie, pobawiliśmy się i o 19 młodszy padł :-D
ooo na kawkę i moje ptyśki zapraszam bo jeszcze 4 zostały ;-)
DSC_0059.jpg
ja się obżarłam jak prosiak :zawstydzona/y:
gnidka nad parasolką pomyśl ;-) bo jak byś chciała taki samochód jakim my jeździmy to ona ci się przypadkiem może nie zmieścić bo za długa :-D dlatego ja parasolki nie chcialam bo niby małe, a jednak wcale nie ;-)
 

Załączniki

  • DSC_0059.jpg
    DSC_0059.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 27
Do góry