reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam dwie nowe mamusie lutowe!

Niech no tylko złapię te, które jadły naleśniki i frytki!!! Aaaa!:-) Takiego smaka mi zrobiłyście, a mi nic poza pomidorami nie wchodzi :(

Co do spania to ja też mam problem. Jak już zasnę to budzę się co chwila :wściekła/y: a tez tak macie, że jak leżycie na boku to Was tak jakby brzuch ciągnie? Ja normalnie muszę sobie poduszkę podkładać, bo z tego bólu spać nie umiem :szok:

Sara
skoro pracujesz w warzywniaku to proszę mi tu tirem pomidorów dużo wysłać! Raz dwa :) I jeszcze jakbyś tam u siebie kalarepę miała... mniam mniam... aż mi ślinka cieknie!

No i nie wiem co której miałam pisać. To ja tak tradycyjnie:

Niech moc brzuszków będzie z Wami!!!!
 
reklama
ja też dzisiaj robiłam naleśniki na jutro z mięsem i dipem czosnkowym, mniammmmmmmm

mam nadzieje że nikogo nie uraziłam swoją opinią na temat tabelki bo nie miałam takiego zamiaru i absolutnie nie chcę się wtrącać komuś w wątek, tylko zasugerowałam bardziej czytelne wg mnie rozwiązanie;)

jeśli chodzi o spanie to poprzednią ciąże spałam z taką specjalną poduchą-kojcem -super sprawa, była przydatna zwłaszcza w bardziej zaawansowanej ciąży gdy nie można spać na plecach. Chyba wkrotce trzeba będzie ją wyjąć;)
 
To ja się może przedstawię, bo tak tylko podczytuję i poczytuję:)
pochodzę ze Śląska, a dokładnie z Cieszyna. To moja kolejna ciąża, mamy 6 latkę i kilka lat temu straciliśmy bliźniaki w 18tc, no ale to już za mną. Tymczasem zdecydowaliśmy się na dzidzię i udało się za pierwszym "podejściem". Ale z moim cyklem dziwnym oczywiście nie może byc normalnie. Stad wg miesiączki jestem w 12tc a wg usg w 8. tak czy siak ciekawie:)
 
Hejka
Ja tam spać mogę, ale się nie da tyle ile by się chciało, codziennie popołudniu musowa drzemka z Karolką i wieczorem o 22 już mnie nie ma, chodź próbuje czasami posiedzieć ... nic z tego :)

kelts witaj :)

eve1911 ja się jeszcze na brzuchu więc nic mi nie doskwiera :)

Wiecie czego najbardziej boję się w tej ciąży ... że jak będę musiała iść do szpitala, to będe musiała zostawić mojego szkrabka, to mnie przeraża dosłownie ehh
 
Meriderka ja tez jestem z lubelskiego:)a konkretnie z Łęcznej,30km od Lublina. Do kogo chodzisz do lekarza? Gdzie będziesz rodzić?
Ja jestem z drugiej strony lublina ale mój kochany brat mieszka w łęcznej z bratową i w sssierpniu spodziewają się dzidziusia. Ja chodzę do Eulali Saadi do Top Medical na Zana.

Witajcie

Również mam termin na Luty ;)

Wiec jako lutówka pytam czy przyjmiecie mnie do swojego miłego grona?

WITAJ :) zaraz poszukam w ustawieniach gdzie zmieniamy ilość wyświetlanych postów na stronie.
Panel kontrolny (góra po prawej stronie), zaawansowane ustawienia ( po lewej tak na dole). tam wyskoczą wszystkie ustawienia- ilosc postów na stronie- domyślnie, 5, 10,20,30,40 i zapisz zmiany :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Witam nowe lutówki
asiulinka28 ja też się właśnie boję rozstania z mała na czas pobytu w szpitalu. Tutaj w UK leży się tylko do 24h po porodzie czasami urodzisz rano to wieczorem do domu idziesz a jak wieczorem to rano:-)

Ja już zaczynam czuć się lepiej tylko że odrzuca mnie od mięs i wędlin i ciągle bułki z serem jem:-D
Słonko wychodzi więc trzeba się zebrać na spacerek.
Dzisiaj mam wizytę u midwife czeka mnie pobieranie krwi (5fiolek) i masa odpowiedzi na jej pytania:-D
 
Witajcie

puk puk witam kobiety :) postanowiłam się przyłączyć, też mam termin na luty.Można do Was?

Im więcej nas tym lepiej :)

Ania1973G mam dokladnie tak samo mecze sie do 1-2:/ tyle ze mi jakos brzuch cisnie bo lubie spac naboku brzuchem do materaca:( a to dopiero poczatek ciazy:) juz sie nie moge doczekac II trymestru:)

wczoraj padłam o 23 a od 4-6 liczyłam barany :) a co do II trymestru będzie ok. najlepszy okres w ciąży w miarę nic nie doskwiera tak jak w I i III trymestrze :-D

To ja się może przedstawię, bo tak tylko podczytuję i poczytuję:)

Witaj w śród nas też jest tu nas kilka po stracie maluszka a cykl miałaś nieźle opóźniony skoro 4 tyg różnicy.

Pogoda taka sobie.

Wciagnęłam jajecznicę i jest ok, ale z chlebem się żegnam na kilka tyg jak w poprzedniej ciąży będę jeść ten chrupki


Miłego dnia wam, ja dziś na mieście mam pare spraw do załatwienia
 
poli znalazłam coś takiego na necie i mam nadzieję, że może to Cię pocieszy:tak:
W 7 tygodniu
także możesz odczuwać lekkie skurcze w dole brzucha oraz mieć lekkie plamienie, ponieważ wtedy zarodek jeszcze mocnej implantuje się w ścianie macicy. Jeżeli skurcze bądź krwawienie są zbyt silne KONIECZNIE udaj się do lekarza. Jeżeli są w normie to także powiedz o nich swojemu ginekologowi przy następnej wizycie.



także jak to jest jednorazowe krwawienie, to myślę, że nic złego się nie dzieje:no:Ale lepiej iśc do lekarza-będziesz spokojniejsza:-)
 
reklama
:szok:

Sara
skoro pracujesz w warzywniaku to proszę mi tu tirem pomidorów dużo wysłać! Raz dwa :) I jeszcze jakbyś tam u siebie kalarepę miała... mniam mniam... aż mi ślinka cieknie!

No i nie wiem co której miałam pisać. To ja tak tradycyjnie:

Niech moc brzuszków będzie z Wami!!!!

Eve mój mąz jeżdzi tirem wiec daj ino namiary ;) a swoją drogą to naprawdę dużo rzeczy nam się marnuje ,pod koniec dniówki obdzielam wszytkie my friend ,bo za dużo by było strat...
 
Do góry