reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Magsia moj brzuszek w pierwszej ciazy rosl stopniowo, a teraz jest taki jaki mialam z Mikim w 3 mcu :-D


To i ja napisze cos o sobie, jestem Magdalena, mam 33 lata i 10 miesiecznego synka Mikolaja o ktorego sie staralismy 2 lata.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja bym miała termin na 8 lutego, ale dwa tygodnie temu dzień po terminie @ zrobiłam dwa testy, obydwa pozytywne i kilka godzin później dostałam krwawienia, czyli szybkie samoistne poronienie, w zasadzie trudno powiedzieć że byłam w ciąży, ale testy pokazały że tak. Teraz za dwa tygodnie znowu będziemy testować i mam nadzieję że jeśli się uda wszytsko pójdzie dobrze. MAm dwie córeczki 5 i 3 trzy latka, sama mam 29 lat. Trzymajcie kciuki!
 
Hej. Witam i ja ;) zrobilam 5 testow i wszystkie pozytywne, wiec wyglada ze moge do was dolaczyc. W srode mam usg ;) z kalkulatora internetowego wychodzi, iz mam termin 10-11 luty. ;)
 
Cześć dziewczyny.
Tak czekałam właśnie na ten wątek aż w koncu sie pojawił.

Jestem mamą prawie 5-letniego Mateuszka i przyszłą lutowa mamusią. Właśnie zaczęłam 7tc. Staraliśmy sie o dzidziusia 9 miesiecy.
Dziś o 18.30 mam pierwsza wizyte i bardzo sie boje.

Póki co bardzo dobrze znoszę ciążę aż sie martwie ze tak dobrze. Nie mam zadnych mdłości itp. A jak u was z tym?

Pozdrowienia.
 
Cześć! Myślę, że jestem w ciąży i według kalkulatora termin miałabym na luty. Niestety na mojego lekarza muszę czekać do 2 lipca. Ale słyszałam, że najlepiej iść jakieś 2-3 tygodnie po planowanej miesiączce. Zrobiłam dwa testy i oba pozytywne :) Nie mogę się już doczekać tej wizyty u lekarza.

Z objawów, to jedynie brzuch mnie pobolewa. Zwykle popołudniu aż do wieczora. Rano ogólnie czuję się dobrze.
 
Witam się z Wami dziewczynki, jestem mamą lutową 2009, i w końcu po ok roku starań udało się zobaczyłam dwie kreseczki, więc nasza córcia będzie miała rodzeństwo, wg miesiączki termin mam na 05.02, byłam 10.06. na wizycie u gina i z usg ziarenko ma 4 mm i termin ok 09.02.2015 (wychodziło że to 5tydz.i 1 dzień) :)
Objawy dużo gorsze niż przy pierwszej ciąży, mdli mnie i brzuszek boli zapachy są okropne, zwłaszcza klientów bo nadal siedzę w pracy...dobrze że mam niedaleko zaplecze...i toaletę...
Ogólnie brzuszek płaski za to piersi...chyba 2 rozmiary większe...
 
Mujer, Elunia hej. Fajnie ze corax wiecej nas.

Elunia a czy na pierwszej wizycie widzialas juz serduszko? Bo ja dziś ide do gin.
 
reklama
Gabis niestety nie, na następnej mam nadzieję że już zobaczę ja bardzo szybko dowiedziałam się o ciąży i na usg było widać już że"ktoś" zamieszkał ale nie widać jeszcze serduszka, kolejna wizyta 1go lipca myślę że będzie wtedy widoczne :)
 
Do góry