reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Gabi u mnie na pierwszej wizycie - 4 tydzien byl widoczny tylko pecherzyk :-)
Wszystko bedzie ok, kiedy kolejna wizyta?

Mujer to moze juz na pierwszej wizycie zobaczysz serduszko, trzymam kciuki!!!
Kwas foliowy bralam gdy sie staralismy(czyli jakies 2mce) a od kiedy jestem w ciazy biore femibion natal classic, potem jeszcze dodatkowo tran bede jadla( jak w pierwszej ciazy)
 
reklama
Hej. Jestem Sandra. Mam 19 lat i jestem już mamą Synka Natana który na świat przyszedł 05.10.2012 poprzez Cc. Staramy się od 4 miesięcy o rodzeństwo dla Niego. Zrobiłam wczoraj test ciążowy , wyszedł " pozytywny " ale drugiej kreski jest tylko cień . Czy któraś może tak miała?
Chciałabym do Was dołączyć, termin porodu z kalkulatora wychodzi na 23.02.2015 także z miłą chcęcia dołączę do Was. Jutro dla pewności powtórzę test .

Zobacz załącznik 629573









GRATULACJĘ WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMĄ :)
 
Ostatnia edycja:
Sandrusia ja tez na poczatku mialam tylko cien. A kiedy masz termin @.
Moze to tylko plamienia. Czesto sie tak zdarza w ciąży.
 
Sandrusia ja właśnie tak miałam dwa tygodnie temu, w terminie miesiączki miałam cień cienia drugiej kreski, dzień po terminie już cień ale widoczny gołym okiem, a kilka godzin później dostałam bolesnej@, wiele bardzo wczesnych ciąż tak się kończy, dlatego lepiej nie testować za szybko żeby za szybko się nie nakręcać.
 
Sandrusia witaj, mlodziutka jestes ;-)
Gabis ma racje z tym plamieniem, wiec umow sie na wizyte poprostu, ja tez wczesnie poszlam bo w 4 tygodniu :-D
 
hej dziewczyny!!!!!!

Ale mnie uradowałyście !! Ja jestem po 3 testach pozytywnych i dziś idę na kontrolę do lekarza :)

Uradowałyście mnie bo mam 12 miesięcznego synka i ogromnie się boję jak to będzie z takimi dwoma maluszkami a tu widzę , że jest nas więcej!!! :):):):)
 
reklama
Do góry