reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

M O D E R A T O R poszukiwana :-)

Moderator :-)

  • ivka

    Głosów: 2 10,0%
  • iwosz

    Głosów: 3 15,0%
  • KingaP

    Głosów: 7 35,0%
  • catherinka

    Głosów: 8 40,0%

  • Wszystkich głosujących
    20
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
K

KingaP

Gość
Dziewczyny, zagłosujcie, kogo oprócz Azik widziałybyście w roli moderatora mam marcowych ;-)

Mamy kandydatury:

ivka76

iwosz

KingaP

Jeśli któraś z Was chciałaby jeszcze dolączyć do tej listy, prosze o znak :-) Dopisze wtedy

chce dopisać jeszcze catherinkę, więc wstrzymajcie się na razie z głosowaniem :-)
 
reklama
przepraszam za zamieszanie, dopisze do listy jeszcze catherinkę. Inaczej nie udało sie zrobić.
proszę, zagłosujcie jeszcze raz
 
Moje drogie koleżanki :-) Chyba wszystko jasne, kogo chcemy na moderatora :tak: czy wg Was trzeba jeszcze trochę poczekać, czy można catherinkę zgłaszać i kończymy głosowanie?

Ja byłabym za tym, żeby już zakończyć. Co Wy myślicie?
 
Widzę, że nie ma sprzeciwów :tak: Więc pozwolę sobie napisać: CATHERINKO, TY NASZ MODERATORZE :happy2::happy2::happy2::happy2: GRATULUJE WYNIKU " WYBORóW " :tak::tak::tak::tak:
 
Azik, załatwisz sprawę dalej? Ty jesteś dobra w te "klocki" :-D:-D:-D
 
No problem :-) Mam nadzieję tylko, że faktycznie będę mogła pomóc wtedy kiedy ktoś będzie tego potrzebował.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry