reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Macica jednorożna, ciąża bliźniacza

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Czy któraś z Was zaszła w ciążę blizniacza mając wadę macicy, u mnie jest to jednorożność. Nigdzie nie natrafiłam na taki wątek a w Internecie brak danych o przebiegu takiej ciąży

reklama
Rozwiązania
0
Zaciekawił mnie temat, poszperałam w necie i kobiety mają wiesza skłonność do niemożności utrzymania ciąży. Ale myślę, że jeżeli lekarz bylby dobrym specjalistą to powinno być wszystko dobrze. Tak tylko myślę- nie jestem specjalistą. Warto przedyskutowac temat z kilkoma lekarzami. A spodziewasz się dwupaku? ❤

Rozwiązania
0
Dziękuję za odpowiedź starając się z mężem o dzidziusia liczyłam się z problemami z zajściem w ciążę w związku z wadą macicy, problemy te nie wystąpiły, zaszlam w ciążę praktycznie od razu a największy szok przeżyłam dowiadujac się że są dwa bijace serduszka, bliźniaki dwuowodniowe i dwukosmowkowe. Nie wiem czy jestem beznadziejnym a raczej wyjątkowym przypadkiem bo nie odnalazlam nigdzie takiego tematu postanowiłam zarejestrować się na forum a nóż ktoś mi coś podpowie, podzieli się swoją historią

Rozwiązania
0
To dwupak szczescia!! Ja w temacie nic wiecej nie wymyślę, ale bardzo dbaj o siebie i oszczedzaj sie jak tylko możesz tym bardziej z przypadłością Twojej macicy :)

Wika320

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja mam ciąże bliźniacze dwuowodniową dwukosmówkową, jak to mój lekarz mówi z dziura w macicy(trzyma po każdej ze stron po 2cm a w środku dziura). Rozeszła mi się blizna po cc i aktualnie mam stan po niche.

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry