reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macica jednorożna, ciąża bliźniacza

Karolina1609

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
126
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Czy któraś z Was zaszła w ciążę blizniacza mając wadę macicy, u mnie jest to jednorożność. Nigdzie nie natrafiłam na taki wątek a w Internecie brak danych o przebiegu takiej ciąży
 
reklama
Zaciekawił mnie temat, poszperałam w necie i kobiety mają wiesza skłonność do niemożności utrzymania ciąży. Ale myślę, że jeżeli lekarz bylby dobrym specjalistą to powinno być wszystko dobrze. Tak tylko myślę- nie jestem specjalistą. Warto przedyskutowac temat z kilkoma lekarzami. A spodziewasz się dwupaku? ❤
 
Dziękuję za odpowiedź starając się z mężem o dzidziusia liczyłam się z problemami z zajściem w ciążę w związku z wadą macicy, problemy te nie wystąpiły, zaszlam w ciążę praktycznie od razu a największy szok przeżyłam dowiadujac się że są dwa bijace serduszka, bliźniaki dwuowodniowe i dwukosmowkowe. Nie wiem czy jestem beznadziejnym a raczej wyjątkowym przypadkiem bo nie odnalazlam nigdzie takiego tematu postanowiłam zarejestrować się na forum a nóż ktoś mi coś podpowie, podzieli się swoją historią
 
Ja mam ciąże bliźniacze dwuowodniową dwukosmówkową, jak to mój lekarz mówi z dziura w macicy(trzyma po każdej ze stron po 2cm a w środku dziura). Rozeszła mi się blizna po cc i aktualnie mam stan po niche.
 
reklama
reklama
Do góry