reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Witam się na głównym.Przeczytałam od wczorajszego dnia tak trochę po łebkach.
Głosiki oddane

she przykro mi z powodu rodziców ,ale to oni muszą sobie poukładać ten świat

annte -wiem co czujesz -przechodziłam podobny stan jak Klauduśka była mała
siły życzę

Wikasik-gratuluję pierwszego kąpania w basenie

i tyle pamiętam ...:sorry::sorry::sorry:

U nas różnie .Dziś była reorganizacja całego kącika dla małej ,bo nasza młoda nadal w salonie .:-D:-D:-D
Nie dość ,że w salonie stoi jej łóżeczko i komoda to od dziś ma zrobiony plac zabaw i cały stół od jadalnie przeksztcony w podręczną połkę i mega przewijak :szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja wpadłam tylko na chwile sie przywitać. Dziś intensywny dzien mieliśmy,prawie cały poza domem więc i wieczór miałam spokojniejszy bo dzieciaki szybko zasneły,tzn Młody standardowo ok 19 ale córcia przed 20 co jej się w sumie rzadko zdarza a dziś bez problemów pewnie przez to,że w ciągu dnia nie spała.

Przytulam wszystkie potrzebujące.
 
Położyłam się po 22 a już o 23 Ula się obudziła. Wycyckała mnie dokumentnie i uznała, ze można się pobawić :wściekła/y: Nic nie pomogło w usypianiu więc wreszcie skapitulowałam, zapaliłam światło i zobaczyłam wysypkę. Czyli u nas jednak trzydniówka. Młodą uśpiłam dopiero chwilę po 1 więc zbieram się ja też do spania bo nie mam pojęcia jaka będzie reszta nocy.
 
Dzień dobry wszystkim.

U nas noc jednak względna. Ula obudziła się dopiero o 7 na karmienie. Jeszcze jej z rana nie oglądałam. Niech sobie pośpi. Ja oczywiście nie koniecznie wyspana bo udało mi się odpłynąć dopiero o 2 w nocy.

Idę na śniadanko a potem biorę się za obiad bo jeszcze na zakupy chcę wyskoczyć. Miłego dzionka wszystkim.
 
u nas kolejna nie przespana nocka, maly budzil sie co 15 min:dry:niby goraczka odpuscila a jednak widac ze cos go meczy . padam na pysk. maly nadal placze i najlepiej zeby caly czas bym na rekach. co go odloze to w maksie 10 min i placze.

milej niedzielii
 
Witajcie w mgliste przedpołudnie.
Udało nam się porozmawiać i co nieco sobie wyjaśnić, ale nie do końca mnie to satysfakcjonuje. Lepszy rydz niż nic z drugiej strony. Zobaczymy jak będzie.
R. jeszcze śpi, Nina też a ja siedzę i Was doczytuję, choć nie ma tego wiele.
Jak opadną mgły to mamy plan jechać nad morze, powdychać trochę jodu, ciekawe ile wyjdzie z naszych planów.

Za potrzebujące &&&&&&&&&&&

Miłej niedzieli!
 
reklama
Do góry