reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Oj Zanetka, bo to tak bywa - dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane ;-) ja też przestałam zwracać uwagę na schematy i np. mój syn, który czasami potrafi spać do 10 (!) nie chce jeść mleka 3 x dziennie - tylko dwa :sorry2: No i co mam mu zrobić? Po prostu ominę tą jedną porcję i zastąpię kanapką/kisielem/owocem - CZYMŚ w każdym razie no :-p
 
reklama
Zanetaa a moze moj trop Ci pomoze, moze juz probowalas ale nie doczytuje. Obstawiam ze to nadkazone grzybem jest na pupie, z tego co pamietam Mala czesto miala odparzenia. Madry, dobry lekarz zawsze przepisuje cos na grzyba i mija po 2 dniach - wiem co pisze z racji zawodu;-)czesto sa to leki na rp dodatkowo z komponenta antybiotyku ale sama mozesz spokojnie posmarowac ze 2 razy dziennie Clotrimazolem - 3 zł koszt niewielki, zaszkodzic tez nie zaszkodzi bo piszza dla takich naprawde maluszkow tez:tak: no i niestety mogla sobie rozniesc tez na buzke:-(sprobuj na pupie jak pomoze to masz zagadke rozwiazana i wtedy pomyslisz co z buzia, bo tu gorzej zeby nie zlizala wiec wtedy lekarz:tak:
 
Karolki ja tez moge sie wypowiedziec o grzybicy ...moja mala dostala ja od anzybiotyku...najpierw miala bialy jezor ktory zwalczylismy zelen na plesniawki a na pupe tez dostalismy ten sam lek tylko w masci.Nie pomagal i z dnia na dzien bylo coraz wiecej krostek.Wpadlam na pomysl ze moja masc po ciazowych grzybicach powinna cos pomoc bo sa to grzyby drozdzowe takie same jak u doroslych.Posmarowalam tym clomo....costam i po 2 dniach 80% bylo lepiej.U nas najpier wygladalo to jak odparzona pupa potem doszly krostki na calym kroczu.Na szczescie nie bolace bo Sara nic nie prozestowala jak ja smarowalam.Moja corcia do klopsow nalezy wiec ma faldki kolo sipulki ....przekladalam je gaza aby pielucha nie wciagnela kremu i naprawde pomoglo.
 
Oj Zaneta wspolczuje mam nadzieje ze szybciutko Hanulka wydobrzeje i znajdziesz przyczyne problemow.
Przeczytalam Was ale juz nie wiem co ktorej odpisac:sorry2:
Duzo zdrowka dla chorych i nadal kciuki za Aliego.
 
podczytuje Was caly dzien ale jak teraz zasiadlam by cos napisac, to mnie zaczela brac goraczka i sie zebrac nie moge, nie wiem juz, co komu :zawstydzona/y:

zanetaa - obowiazkowo okno w lazience!!! latwiej uniknac grzyba a i jest bezcenne, jak trzeba wejsc po facecie :-p Pomysl Karolki z clotrimazolem brzmi przekonywujaco :tak:


anik - Krzys wciaz nie z Wami? Jak czujesz sie na silach to niech Ci go juz przywioza - opatulic i wio, swieze powietrze dobrze robi na choroby (o ile sie nie przemarznie) :-)

Co do wczorajszych tematow:

Kilolek - chomik mnie ubawil do lez :-)

Dziewczyny - nie narzekajcie na facetow rozrzucajacych bielizne. Ja marze o tym, zeby moj porozrzucal swoja bielizne! A wiecie co on robi? rozklada ja na podlodze! ponaciagane, na jak najwiekszej powierzchni! gacie, skarpetki, przepocone koszulki! cala podloge zajeta :wściekła/y:On to nazywa... wietrzeniem :szok:
 
kugela - jutro rano jadę już do niego :tak: pobędę trochę u mamy - do kontroli - tym bardziej, że zmieniłam mu ośrodek zdrowia i do pediatry od mamy mam rzut beretem - przychodnia jest za blokiem ;-)

Wietrzenie powiadasz? :-D Każdy facet jest jedyny w swoim rodzaju normalnie :-D
 
Kugela padłam:-D moj tylko tak koszulke do spania rozklada i sie zawsze zastanawialam po co????? a to o wietrzenie pewnie tez chodzi:-D:-D:-D poza tym moj wie gdzie kosz i tafia do srodka nawet:-pczasem cos znajde ale to jakiegos niedobitka:-D a sprawa rozlozonej koszulki sie po latach wyjasnila pzypadkiem.... wiec spokojniejsza moge udac sie na nocny spoczynek:-DDobranoc.

PS koszulke rozklada na łózku nie na podłodze zeby nie bylo :-D
 
reklama
Do góry