reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Citrusku - no ceny spodni ciazowych powalaja, no ale jaka sztuka upolowac cos co ladnie dobrze lezy i jako tako wyglada, masakra. Ja w ciazy z corcia to nie moglam sobie spodni dopasowac bo jak w pasie ok to w dupie luzne, albo dlugie, albo w udach ok to w brzuchu luzne, masakra. Jako ze rozmiar udek i dpuska mi sie nie powiekszyl zbytnio chodzilam dosc dlugo w zwyklych spodniach rozpietych a na to pas ciazowy z allegro albo mialam taka gumowa przedluzke ktora wpinalam w zapiecie spodni, tez z allegro. Ciozowe to kupilam spodnie dresowe:)

Ps. Dziewczyny moj komp w pracy i w domu nie obsluguje polskich znakow, wiec pisze jak pisze
 
reklama
Dziewczyny! Ceny ciążowych ubrań... ja pi******. Dobrze, że będę teraz pracować od 17 września :-) Na szczęście mam sporo ubrań w domu, które mogę nosić będąc w ciąży. Bluzki mam przeważnie z takich materiałów, że się ładnie rozciągają, więc prznajmniej na "górze" nie zbankrutuję jakoś straszliwie. Spodnie kupię albo na Allegro, albo poszukam po secondhandach, bo kupować jedną parę dżinsów za 250 zł trochę mi szkoda, wolałabym już kupić coś dla dziecka.
Bo dziecięce ciuszki są uch... śliczne! Byłam w MotherCare - ceny po prostu tragiczne. Śpioszki za 70 zł?!?? W Smyku mają fajne, w H&M przecudne. Taaaaaaaaaaaaak słodkie :-p

Ja poprzedniej ciąży to miałam jedną wyjściową bluzkę ciążową i ze trzy pary spodni, a tak po domu dresy i zwykłe bluzki. A najwygodniejsze są leginsy. Kupiłam se na allegro 2 pary takie z pasem za grosze. Dzisiaj dzwoniłam do babci żeby mi w Lidlu kupiła te Jegginsy:laugh2: ( fajna nazwa), to też będę miała na chwile.

Hehe w miare dobrze mulilo mnie wieczorem wczoraj dzis ok.
Ale wiecie co dziewczyny co do tych ubran ciazowych to ja musze kuknac na nowe staniczki bo te moje to trochu za male :-D cycki z 2X wieksze

Kinia o cycach to juz nic nie mow, mi w I ciazy urosly o 3 rozmiary i tak zostalo... Wiec mam nadzieje, ze w kolejnej ciazy juz mi nie urosna... Bo chyba obetne i rozdam potrzebujacym :-D

U mnie tez z cycami już cyrk. Nie mam może wielkich, ale jak mnie ktoś tknie to zagryze.

Citrusku ceny sa przerazliwe... Ja w ciazy nie nosilam ubran ciazowych, a dla dzidzi kupilam uzywane... W NL jest taka strona z uzywanymi rzeczami i tam naprawde dzieciece ubranka mozna za grosze kupic. Ja za 50e (200zl) kupilam cala wyprawke roz.50-56-62 od bodow po kurteczki, czapeczki itd. a ubranka naprawde w bardzo dobrym stanie, wiekszosc same firmowe( bo holendrzy maja pier***ca na tym punkcie) a niektore nawet z metkami. Ja do tej pory a Zuzka juz 98 rozmiar nosi wyszukuje ubranka dla niej na tej stronie a czasami cos kupie w sklepie.


P.S. CHwal sie szybciutko gdzie dostalas prace ?

Fajnie macie z takimi sklepami. Ja ciuszków mam full. Po Jasiu całe kartony dałam siostrze a wróci do mnie jeszcze więćej , bo siostra jeszcze dokupiła :)
 
Emalia ja po mojej Zuzi mam tyle ubran, ze szok sam rozmiar 62-86 to chyba z 10 kartonow jak nie wiecej , u mojej babci w piwnicy to juz zaczynaja sie nie miescic a ja wszystko trzymam z mysla o drugiej coruni :-)
 
Lenka, a jak wygląda taki pas ciążowy na rozpiętych spodniach? Nie wygląda się jak głupek? Nie odznaczają się pod nim te cholerne zasuwaki czy inne guziki? Widziałam na Allegro niedrogie pasy i całkiem ładnie to wygląda, dlatego pytam :)
 
Witam
Alez mnie caly dzien brzuch ciagnie i boli, az sie boje czy aby wszystko w porzadku. Nie wytrzymam do wizyty ktora zaplanowana na 17/18.09. Ehhh
Co do ciuszkow ciazowych to ja w poprzedniej ciazy kupowalam na promocjach np w C&A upolowalam swietne jeansy ciazowe za 39 zl:szok:, potem swietne spodnie alla alladynki za 59 zl, tak duzo mialam zwyklych tunik, leginsow ktore nadaly sie rewelacyjnie. A pas kupilam chyba okazyjnie w Lidlu bo tam odczasu do czasu mozna jakies ciazowe ciuszki okazyjnie kupic.
 
Na chwile smyklam do wanny ,a tu prosze znowu tyle czytania :-D
U nas tez stronka jest z uzywanymi ciuszkami ,chodz ciuchy dla niemowlat nie sa takie drogie Cytrusek-spochy 70zl to bardzo duzo ale te ceny w polsce to katastrofa co do pensji :tak:
Wstawiam linka do naszej strony z uzywanymi ciuszkami dla niemowlat.
Baby | Babykleidung gebraucht oder neu kaufen | eBay Kleinanzeigen
 
Ostatnia edycja:
Hej:) U mnie cycki ani nie drgnęły-niccc a szkoda, bo przy wydętym brzuchu gubią się prawie całkowice;)))Moje pierwsze symptomy przyszły w jeden dzień -od zasłabnięć , "naciągania" po najgorsze z najgorszych okropne wzdęcia, nie mogę się w brzuch dotknąć:szok:

nawiązując do odzieży ciążowej, dzis czekając na mojego lubego wlazłam do ładnie nazywanego "second handu" i kupiłam dwie pary nowiusieńkich ciążówek z H&M za łącznie 23 zł;)więc da się tanio kupić:))
 
i jeszcze jedno,okropnie to zabrzmi -okropnie ale najgorszy scenariusz się mi sprawdza, nie może mnie odrzucic od ochydnych petów.
cierpię przeokropnie, zwariuje na pewno!!!
Wszystkim naokolo się łatwo mówi, juz nie palisz ,prawda???:> a ja cholera, ukrywam się gdzie mogę i podkurzam.Ochydna ze mnie przyszła matrona:angry::angry::angry::-Dma ktoś podobny problem(błagam niech ktoś ma):)))
 
reklama
Swietne te ciuszki :tak: i fakt bardzo tanie
Ok ja zmykam na film sciagniety ,a potem lulu organizm musi wypoczywac zeby nasze fasolki rosly .
Kakao wypite kolacja zjedzona milych snow zycze wszystkim :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry