reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Sembo - nie jesteś sama u mnie tez nic się nie dzieje ,pewnie będę bujac się w tej ciąży do czerwca ,malej się nigdzie nie spieszy to ma chyba po tatusu bo jak by się do mnie z temperamentem udala to już dawno by wyszla .
Już nas nie rozpakowanych mało zostało ,ciekawa jestem ile ?.


no mało mało, aktywnośc forum lekko ustała :tak:
ale spoko, też tu jestem, ale ja się zbieram najszybciej 23.05, bo wcześniej mi nie pasuje...wyniki gbs, fryzjer i wizyta w szkole rodzenia na ostatnie zajęcia, wiec luzik, mały ma 8 dni na siedzenie w brzuchu, później może wychodzic :happy:
 
Ktoś kiedyś zrobil liste nierozpakowanych - trzeba by zaktualizować.
Ja oczywiscie tez na niej jestem:)
kurde u mnie cisza- juz mam wszystko zrobione- chyba że wyjdę na ogród i będę pielić w kwiatkach:crazy: juz sama nie wiem co robić- mąż juz mnie ma dość- hihi
 
Edyta - juz jedna taka tu pielila w ogrodku i potem wyladowala na porodowce hehe;)

Ja zaliczylam kilka pierwszych BOLESNIEJSZYCH skurczykow - leciutkich. Wiec moze sie cos w koncu na dniach u mnie bedzie dzialo;)
A sily mam tyle co na drzemke heeee:-):eek: I chyba sobie poleze. A potem moze sie wezme za jakas robote bo mi do posprzatania zostala lazienka i jeden pokoj... I prasowanie.
 
a mi małżonek właśnie zdusił dziecko i śpi tylko nie wiem jak długo bo na głodniaka to zaraz się będzie darła o butlę:-)

Zapo jaki dajesz Matyldzie koperek? Ten w granulkach czy taki parzony?

Kasienka to może coś się rozkręci:-):tak: Proponuję zamiast drzemki po schodach połazić co by się skurcze niie wycofały.

Dziewczyny współczuję wam tych dolegliwości na koniec ciąży.... samo to, że się ciepło zrobiło a Wy z takimi dużymi brzuszkami. Trzymam kciuki żeby kolejka się w końcu ruszyła:-)
 
u was ciepło:confused2: ja włączyłam ogrzewanie dziś bo zamarzałam w domu:confused2:
mała pieronica wkłada mi swoje małe ratki w żebra albo wypycha przez skórę tak że mogę palce policzyć na stopie.
córka swego ojca, testy genetyczne zbędne.

noirel wykluła!! no nieee... :D
 
Ostatnia edycja:
hej Baby
mi to najzupelniej czasu brak

dzis wybylismy na spacer...niby sloneczko, ale taki wiatrrrr...ale ze 2 godziny bylismy

teraz brygada spi....tzn Ania spokojnie, maluchy stękaja...dajemy rade

za nierozpakowane kciuki nadal

George-wywolana na BB :) powodzenia

jak znajde chwilke to wrzuce fote jak sie karmi blizniaki jednoczesnie, bo coraz czesciej sie zdarza, ze chca jesc w tym samym czasie, a my przeciez mieszkamy w bloku wiec coby ciszej bylo to trzeba radzic jakos :)

Aisha-malutka sliczna, a wloski zachwycajace

Sembo-przyjdzie czas na Ciebie i potem tez zaczna sie kupki, karmienia, kolki i inne sprawy
 
reklama
Do góry